Genel Kahve Falı

Kahve Falı Gergedan

kahve-fali-gergedan

Kahve falı gergedan artık bütün o pasif dönemlerinizin bittiğini ve artık sizin de düşmanlarınıza karşı etkili olduğunuzu simgelemektedir. Arkanızdan konuşan kişiler artık sizden korkmaya başlayacaklardır. Yapılan haksızlıklara karşı duyarsız kalamadığınız için bu dönemde birçok olaya karışabilirsiniz. Çeşitli kavga ve tartışmalar içerisinde bulunabilirsiniz.

Kahve falı gergedan artık bütün o pasif dönemlerinizin bittiğini ve artık sizin de düşmanlarınıza karşı etkili olduğunuzu simgelemektedir. Arkanızdan konuşan kişiler artık sizden korkmaya başlayacaklardır. Yapılan haksızlıklara karşı duyarsız kalamadığınız için bu dönemde birçok olaya karışabilirsiniz. Çeşitli kavga ve tartışmalar içerisinde bulunabilirsiniz. Özellikle bu dönemde kendinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun nedeni ise fevri hareketleriniz yüzünde istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kahve falı gergedan şekilleri olarak başınıza gelen talihsiz olaylar başınızı biraz ağrıtabilir.

Falın bir diğer yorumu ise aşk hayatı ile ilgilidir. Aşk hayatınızda süregelen problemlerin artık yavaş yavaş çözülmeye başladığını söyleyebiliriz. Sizin ya da karşı tarafın baskın bir şekilde kıskançlığı varsa artık bu duygu yavaş yavaş azalacaktır. Bununla birlikte yapılan kısıtlamalar da zaman içerisinde azalarak son bulacaktır. İlişki konusunda eğer hiç ilişkisi olmayanlar varsa da bu dönemde yeni birisi ile tanışabilirler. Karakter olarak oldukça yakın olacak olan bu kişi ile birlikte birbirlerini tamamlayacaklardır.

Kahve falı gergedan figürleri arkadaş ve dostlarınızla yaşadığınız sıkıntıları da işaret etmektedir. Uzun zamandır karşılaştığınız tartışmalar ve sıkıntılar artık yavaş yavaş son bulacaktır. Aranızda problem olan kişilerle de uzlaşma ve barışma yoluna gidebilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında baskın karaktere sahip bir kişi haline gelebilirsiniz.

Falda çıkan gergedan başı ise aile hayatınızı işaret etmektedir. Ailenizdeki sürekli devam eden kavgalar ve tartışmalar yavaş yavaş bitebilir. Bu dönem içerisinde sakin kalmanız çok daha iyi olacaktır. Baskın bir karaktere sahip olduğunuz için yapacağınız şeyler büyük sıkıntılara yol açabilir.

Kahveni içtin, şimdi fal zamanı. Falını bize gönderin, sizin için yorumlayalım. Online fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularını kaçırmayın. Burç yorumundan, sanal kahve falına kadar tüm fal çeşitleriyle gerçekleri öğrenin!

Ayrıca bizi sosyal medyadan takip edip fırsatlara erkenden erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Burcak Yıldız

Bir Yorum Yazın