Genel Kahve Falı

Kahve Falı Göz Simgesi

kahve-fali-goz

Kahve falı göz şekilleri genel olarak nazara işarettir. Birçok kişinin gözü sizin üzerinizdedir anlamına gelir. Birçok falcı bunun kötü olayları tetikleyeceğini söylemektedir. Bazı falcılar ise nötr bir durum olduğunu ifade etmektedir. Kötü olan durumdan söz edecek olursak yakın çevrenizden istemediğiniz tepkiler ve tavırlar alabilirsiniz. Hiç tartışmak istemediğiniz kişilerle tartışma haline girebilirsiniz. Kendi işinize, okulunuza ya da çalışmanıza vereceğiniz eforu tartışmaya verebilirsiniz. Bu kötü enerji sebebi ile de günleriniz hiç istemeyeceğiniz şekillerde geçebilir.

Kahve falı göz şekilleri genel olarak nazara işarettir. Birçok kişinin gözü sizin üzerinizdedir anlamına gelir. Birçok falcı bunun kötü olayları tetikleyeceğini söylemektedir. Bazı falcılar ise nötr bir durum olduğunu ifade etmektedir. Kötü olan durumdan söz edecek olursak yakın çevrenizden istemediğiniz tepkiler ve tavırlar alabilirsiniz. Hiç tartışmak istemediğiniz kişilerle tartışma haline girebilirsiniz. Kendi işinize, okulunuza ya da çalışmanıza vereceğiniz eforu tartışmaya verebilirsiniz. Bu kötü enerji sebebi ile de günleriniz hiç istemeyeceğiniz şekillerde geçebilir. Özellikle önümüzdeki dönemde çok daha sağlıklı kararlar vererek devam etmeniz çok önemli olacaktır.

Faldaki göz şekli müjdeli bir haberin de müjdeleyicisi olabilmektedir. Kahve falı göz figürü mutlu bir habere karşılık olarak gözyaşı dökmeniz anlamına gelebilmektedir. Maddi ya da manevi bir gelişmeyi beraberinde getiren bu müjdeli haber yaşantınızı oldukça etkileyecektir. Evli olan çiftler için bu haber bir bebek olabilir. Para sıkıntısı çeken kişiler için ise hiç beklemedikleri bir yerden gelecek olan maddi gelir olabilir. Kısacası herkes için oldukça müjdeli bir haber gelebilir. Şans kapılarınızın artık açıldığını da söyleyebiliriz.

Kahve falı göz damlası şekilleri ise tam tersi olarak üzücü olayları simgelemektedir. Hiç istemediğiniz ayrılıklara, kayıplara ya da başarısızlıklara şahit olabilirsiniz. Çok yakın bir arkadaşınız tarafından ihanete uğrayabilirsiniz. Üzerinize iftiralar atılabilir. Hakkınız olan bir şeyi bilerek elinizden alabilirler. İş yerinden haksız yere atılabilirsiniz. Başınıza istenmeyen olaylar gelebilir. Buna bağlı olarak dava süreçleri de geçirebilirsiniz. Özellikle bu negatif enerjili geçen dönemi atlatıp bir an önce bitirmeye odaklanın. Ne olursa olsun isyan etmemeye çalışın.

Kahveni içtin, şimdi fal zamanı. Falını bize gönderin, sizin için yorumlayalım. Gerçek fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına mesaj veya telefonla ulaşabilir ve anında online fal baktırabilirsiniz.

Ayrıca bizi sosyal medyadan takip edip fırsatlara erkenden erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Burcak Yıldız

Bir Yorum Yazın