Genel Kahve Falı

Kahve Falı Güvercin Simgesi

kahve-fali-guvercin

Kahve falı güvercin figürleri genel olarak uzak bir yerlerden gelecek olan güzel haberleri temsil etmektedir. Uzun zamandır görüşme fırsatı bulamadığınız bir kişi, aile dostu, çocukluk arkadaşı gibi kişilerden mesajlar ya da telefon aramaları alabilirsiniz. Bundan ayrı olarak eski sevgili ya da eşten de bir geri dönüş alabilirsiniz.

Kahve falı güvercin figürleri genel olarak uzak bir yerlerden gelecek olan güzel haberleri temsil etmektedir. Uzun zamandır görüşme fırsatı bulamadığınız bir kişi, aile dostu, çocukluk arkadaşı gibi kişilerden mesajlar ya da telefon aramaları alabilirsiniz. Bundan ayrı olarak eski sevgili ya da eşten de bir geri dönüş alabilirsiniz. Kahve falı güvercin görünümleri figürün etrafındaki şekillere göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin yalnız bir güvercin görüyorsanız bu demek oluyor ki çok kısa bir zamanda size eşlik edecek bir hayat arkadaşı ile tanışacaksınız. Zaten evli olan kişiler için de çocuk sahibi olacaklarını haberdar etmektedir. Aile içerisinde mutluluğu ve huzuru temsil etmektedir.

Kahve falında güvercin kanadı görüyorsanız çok kısa bir zamanda muhteşem bir sürpriz ile karşılaşacaksınız demektir. İş hayatınızda, okulunuzda, uğraş verdiğiniz bir hobi ile ilgili ya da daha farklı konulardan güzel sürprizler alabilirsiniz. Kahve falı güvercin figürleri olarak kanatlarını açmış güvercin görmek de maddi bir kazanç elde edeceksiniz demektir. Oynadığınız bir oyundan ya da yarışma gibi şeylerden sizi tatmin edecek belli bir miktar gelir sağlayacaksınız. Bu kazanç ile birlikte de borçlarınızı kapatma ya da yeni bir eve sahip olma gibi gelişmelere önayaklık edebileceksiniz.

Falda beyaz güvercin görmek ise sağlık sorunlarındaki iyileşmenin işareti olmaktadır. Sağlığın ve huzurun artık size ulaşması ile birlikte sadece kendinizin değil sevdiklerinizin de iyileşmesi mümkün olacaktır. Bu etkiden bütün sevdikleriniz faydalanarak çok daha mutlu günlerin yaklaşması ile birlikte hayata daha pozitif bakmaya başlayacaksınız.

Kahveni içtin, şimdi fal zamanı. Falını bize gönderin, sizin için yorumlayalım. Ayrıca bizi sosyal medyadan takip edip fırsatlara erkenden erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Burcak Yıldız

Bir Yorum Yazın