Genel Kahve Falı

Kahve Falında Kertenkele Görmek Ne Anlama Gelir?

kahve falı kertenkele

Kahve falı kertenkele figürleri karasız geçecek olan bir dönemi vurgulamaktadır. Alacağınız kararlar konusunda karasız kaldığınız ve ne yapacağınızı tam olarak kestiremediğiniz bir zaman diliminden söz edebiliriz. Sonucunda ne olacağını bilmediğiniz durumlar karşısında hayal kırıklıkları da yaşanabilir. Özellikle sevginizi açtığınız kişiden olumsuz yanıt gelmesi konusunda kötü bir bunalıma girilebilir.

Kahve falında kertenkele görmek karasız geçecek olan bir dönemi vurgulamaktadır. Alacağınız kararlar konusunda karasız kaldığınız ve ne yapacağınızı tam olarak kestiremediğiniz bir zaman diliminden söz edebiliriz. Sonucunda ne olacağını bilmediğiniz durumlar karşısında hayal kırıklıkları da yaşanabilir. Özellikle sevginizi açtığınız kişiden olumsuz yanıt gelmesi konusunda kötü bir bunalıma girilebilir. Üzüntü ve hüzün dolu günler yaşayabilirsiniz.

Kahve falında kertenkele görmek öğrenci olanlar için farklı yorumlanabilir. Öğrenciler sınav dönemlerinde ailelerinden ve yakın çevrelerinden yoğun bir baskı alabilirler. Baskı altında oldukları için yeterince verimli çalışma gösteremeyebilirler. Bu düzene de adapte olmak onlara çok zor gelebilir.

Kahve falında kertenkele görmenin yorumlarından biri de oldukça koşuşturmayla geçecek olan günlerin yakın olduğunu söyleyebiliriz. Sürekli olarak bir yerden bir yere gideceğiniz, sorunların peşe peşe geleceği, sürekli olarak çıkan bu sıkıntıları çözmeyle uğraşacağınız zamanların yakın olduğunu belirtebiliriz. Falda çıkan kertenkele eğer ters bir görünümde ise bu endişeyi temsil etmektedir. Harcadığınız emeğe karşılık alacağınız tepkiler ve sonuçlar yeterli seviyede olmayacak endişeleri saracaktır. Buna bağlı olarak da daha fazla çalışmaya ve tempoya gireceğinizi söyleyebiliriz.

Falda kertenkele görmenin olumlu yorumları içerisinde bazı fırsatların yerinde ve zamanında sizin karşınıza çıkabileceğidir. Bu noktada çevrenizi iyi analiz etmelisiniz. Belki de çok ihtiyacınız olan fırsatları kaçırıyor olabilirsiniz. Hayat akışına en dış pencereden bakarak olayları ve durumları iyi bir şekilde gözlemlemelisiniz. Böylelikle en dipteyken bile hızlı bir şekilde ayağa kalkarak gücünüzü hiçbir şekilde aşağıda tutmayacaksınız. Sorunların üstesinden geleceksiniz.

Online fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularını kaçırmayın. Gerçek falcılardan canlı kahve falı, burç yorumu ve tüm fal çeşitlerine falbahcem.com ‘dan ulaşın!

fal kahve Kahve Falı kahve falı kertenkele kahve falında kahve falında kertenkele 

Yazar Hakkında

Burcak Yıldız

Bir Yorum Yazın