Genel Kahve Falı

Kahve Falı Papağan Görmek

kahve-fali-papagan

Kahve falı papağan figürleri yakın çevrenizdeki olumsuzlukları işaret eder. Yakın zamanda yaşadığınız güven problemlere karşı artık bıkmış bir ruh halinde olabilirsiniz. Önemli bir sırrınızı verdiğiniz dostunuzun ağzında laf ıslanmayarak sırrınız başka kişilere ulaşmış olabilir. Bu nedenle özellikle çok yakınınızdaki kişilere dikkat edin. Kendinizce önemli olduğunu düşündüğünüz şeyleri dışarıya anlatmamaya çalışın.

Kahve falı papağan figürleri yakın çevrenizdeki olumsuzlukları işaret eder. Yakın zamanda yaşadığınız güven problemlere karşı artık bıkmış bir ruh halinde olabilirsiniz. Önemli bir sırrınızı verdiğiniz dostunuzun ağzında laf ıslanmayarak sırrınız başka kişilere iletmiş olabilir. Bu nedenle özellikle çok yakınınızdaki kişilere dikkat edin. Kendinizce önemli olduğunu düşündüğünüz şeyleri dışarıya anlatmamaya çalışın. Çünkü çevrenizdeki insanlar sizin iyiliğinizi istemeyerek gıybetinizi yapabilirler.

Falda çıkan papağan şeklinin bir diğer yorumu ise sizi örnek bir birey olarak gören kişinin olduğudur. Kahve falı papağan görüntüleri olarak bu kişi sizi idol bir kişi olarak görmektedir ve size benzemeye çalışmaktadır. Bu kişi çok yakınınızda olan bir kimsedir. Ailenizde ya da akrabalarınızın arasında olabilir. İlk başlarda sizi taklit etmesi rahatsız edici olur ancak onu anlamaya çalıştığınızda iyi bir birey olma çabasını hissedersiniz.

Kahve falı papağan şekilleri istenmeyen dedikoduları ve kötü niyetli insanları belirtmektedir. İş yerinizde sizin pozisyonunuzu kıskanan kişilerden haksız yere iftiralara uğrayabilirsiniz. Bu iftiralara inanan kişiler de sizi dışlama ihtimalleri yüksektir. Ancak merak etmeyin sizin haklı olduğunuz çok kısa bir süre içerisinde ortaya çıkacaktır. Daha sonrasında ise size inanmayan kişiler özür dileyerek tekrar yanınıza gelecektir. Bu noktada kendi çizginizi bozmadan yolunuza devam etmeniz ve iyi niyetinizi düşürmeden tavır sergilemeniz çok önemlidir. Kötü geçen şu günlerde size en büyük desteği verecek olan ailenize ve sevdiklerinize karşı minnet duygularınız ağır basar. Onlara güzel bir sürpriz yaparak mutlu edebilirsiniz. Özel günlerin yaklaşması da buna en güzel vesile olur.

Kahveni içtin, şimdi fal zamanı. Falını bize gönderin, sizin için yorumlayalım. Ayrıca bizi sosyal medyadan takip edip fırsatlara erkenden erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Burcak Yıldız

Bir Yorum Yazın