Kahve Falı

Kahve Falında F Harfi

kahve falında f harfi görmek

Kahve falında f harfi görmek ile ilgili yapılan ilk yorumlardan biri, adın da ya da soy adında f harfi geçen biri ile iletişim kuracağınız yönündedir. Bunun dışında fal yorumcuları tarafından f harfi ile ilgili birçok yorumlamalar yapılmaktadır. Falında f harfi çıkan kişilere bir kişiden bir haber gelecek ama bu haber olumlu ya da olumsuz olabilir şeklinde yorumlamalar yapılmıştır.

Kahve falında f harfi görmek ile ilgili yapılan yorumlardan biri, adın da ya da soy adında f harfi geçen biri ile iletişim kuracağınız yönündedir. Bunun dışında fal yorumcuları tarafından f harfi ile ilgili birçok yorumlamalar yapılmaktadır. Falında f harfi çıkan kişilere bir kişiden bir haber gelecek ama bu haber olumlu ya da olumsuz olabilir şeklinde yorumlamalar yapılmıştır.

F harfi barındıran biri ile tanışıp arkadaş olabilir ya da bir aşk yaşayabilirsiniz. Özellikle f harfinin yanında kalp simgesi de çıkmışsa bu durum kişinin, f harfinin de bulunduğu biri ile bir aşk yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Kahve falında f harfi, bazen de olumsuz yorumlara sebep olabilir. Mesela f harfinin bulunduğu bir kişinin fal sahibine düşmanlık yapacağı şeklinde yorumlanabilir. Aynı zamanda falda çıkan f harfi biri ile tartışacağınızı ve bu kişinin sizin işlerinize zarar vereceği söylenmektedir. Bu nedenden dolayı fal sahibi kişi çevresinde bulunan arkadaşlarına özellikle de isminin için f harfi olan kişilere dikkat etmesi gerekiyor.

Falda f harfi çıkması ile ilgili yorumlar yapılırken bu f harfinin büyük ya da küçük olması ile ilgilide yorumlarda bulunmaktadırlar. Kahve falında büyük f harfi çıkarsa fal sahibi kişiye birinin yardım eli uzatacağı anlamına gelmektedir. Ancak bu durumun aksine f harfi küçük ise fal sahibine birileri tarafından iyi, kötü anlamda haber gelecek anlamı taşımaktadır.

Gerçek fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına mesaj veya telefonla ulaşabilir ve anında online fal baktırabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Burcak Yıldız

Bir Yorum Yazın