Burç Yorumları

Koç Burcu 2020 Yıllık Burç Yorumu

Koç Burcu 2020 Burç Yorumları
Yazar: Elva Keskin

2020 yılında koç burcunu neler bekliyor? Yeni başlangıçlar her zaman heyecanlıdır. Hayal kurmak ve bu hayalleri gerçekleştirmek için hedefler belirlemek her zaman faydalıdır.

Büyük Sürprizler!

Koç burcunu taşıyanlar için 2020 yılı kesinlikle unutamayacakları bir yıl olacak! Bunun nedeni Merkür ve dizilimin son burcu olan Oğlak burcunun gezegeni Satürn’ün Jüpiter ile onuncu evde konumlanmış olması ve Jüpiter’in zayıflamasıdır. Bu uyum ve konumlanma mesleki düzeyde büyük bir şey elde edeceğiniz anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bu durumdan bu faydayı sağlayabilmek için çok fazla çalışmanın ve sabırlı olmanın zorunluluk olduğu anlamına da gelmektedir.  

Sağlığınızla ilgili sorumluluk alın!

2020 yılı Koç burcu, sağlığın ana odak noktası olması gereken bir yıl. Vücudunuza normalden daha fazla dinlemeniz gerek. Satürn gezegeni 11 Mayıs’ta geri dönüşe geçecek. Bu da önümüzdeki zamanlarda zorunda kalmadıkça risk almamanız gerektiğini gösteriyor. 29 Haziran’dan itibaren Mars kendi burcu olan Koç’a girecek ve güneş ışığınızdan geçecek. Bu durum kendinizden daha emin, pozitif, kendinizi rahat ifade edebileceğiniz ve etkileyici hissetmenizi sağlayacak. İyiliğinizi isteyen yakınlarınızın görüşlerine ve önerilerine daha fazla kulak vermelisiniz.  10 Eylül’den beri Mars Retro’su devam etmekte ve 14 Kasım’dan itibaren Mars doğrudan harekete geçti. Mars Retro’su olduğunda meslek hayatınız ya da profesyonel hayatınız ile ilgili büyük kararlar almamanız gerekiyor. 2020 yılı boyunca kendinizi aktif, taze ve sağlıklı tutmak için yaratıcı bir hobi edindiğinizden ya da istediğiniz herhangi bir spor dalında kendinizi şımartacağınızdan emin olmalısınız. Ayrıca, sağlığınızla ilgili her türlü belirsizliği azaltmak için bu yıl düzenli kontroller yaptırdığınızdan emin olun. 

Aşk sana parlayabilir!

2020 astrolojisi tahminlerine göre, bu yıl aşk ve ilişkiler açısından oldukça verimli olabilir. Gezegen konumlarına göre, size gerçekten ilham verecek biriyle ilişki yaşamak için istekli olabilirsiniz. Ayrıca gerçekten sizi takdir eden birine de bir şeyler hissedebilirsiniz. 4 Nisan’dan itibaren yedinci ilişki evini yöneten Venüs hava grubundan İkizler burcuna girecek. Bu durum o dönemdeki bekarlar için iyi bir işaret olacaktır. Fakat onuncu evde bulunan Satürn o zaman yedinci evi gösterebilir. Böylece Satürn ve Venüs’ün hareketi bu yılın ikinci bölümünde olumsuz bir etki yaratabilir ve ilişkilerde ilgilenilmesi gereken bir takım sorunlar yaratabilir. Fakat birlikte olduğunuz kişiye zaman ayırmanız ve kaliteli vakit geçirmeniz ilişkideki stresi ve gerilimi azaltmaya yardımcı olabilir.  

2020 yılında seni bekleyenleri daha detaylı öğrenmek için, şimdi fal zamanı. Yeni yılda kahve falına, yıldız falına, burç yorumlarına baktırmak isterseniz; Falını bize gönderin, sizin için yorumlayalım. Burcunuz hakkında gerçekleri öğrenmek, Yıldızname falınıza baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına online fal baktırabilirsiniz!

Ayrıca bizi sosyal medyadan takip edip fırsatlara erkenden erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Elva Keskin

Bir Yorum Yazın