Burç Yorumları

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

Yazar: Özlem Ege

Hava grubuna dâhil olan Koç Burcu, Merkür tarafından yönetilmektedir. Sürekli hareket halinde, enerjik bir kişiliğe ve birden fazla işi aynı anda yapabilme kabiliyetine sahiptirler. Hazır cevap ve eğlenceli bir burçtur. Her türlü ortama ayak uydurup çabuk arkadaş edinme özellikleri vardır. Meraklı ve pratik zekâlıdırlar. Konuşkan ve ikna yeteneği tavan yapmış bir burçtur. Tartışmada ikna edemeyeceği kimse yok gibidir. Espri yetenekleri gelişmiş olan Koç Burcu zekidirler.

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

Değişken yapılarıyla dikkat çeken Koç Burcu , öğrenme isteği ve meraklı yapısıyla akıllıdırlar. Arkadaş canlısı olan bu burcun erkeği etrafındaki insanları esprileriyle eğlendirmekten zevk duyarlar. Bazen anı anına uymaz. Bu ay içinde sinirlenip aniden mutlu olan Koç Burcu erkeğini anlamak bu konuda zor olsa gerek. İkizler Burcuyla beraber olduğunuz zaman fazlasıyla eğlenir ve sıkılmazlar. Eğlenceli bir babadır. Çocukları, bir ikizler babasıyla oynamaktan çok zevk duyacak ve sürekli onlarla zaman geçirecekler. Seyahat etmekten çok hoşlanan koçlar, aynı ortamda uzun süre kalmaktan sıkılırlar. Çok fazla duygusal değildirler ve mantığıyla hareket ederler.

Koç Burcu Kadını Özellikleri

Mantığıyla hareket eden zeki bir kadındır. Özgürlüğüne düşkün, hareketli, kolay adapte olan bir kişiliğe sahiptir. Aşk hayatında espri, zekâ ve eğlence arayan bir burcun kadınıdır. Koç Burcu , kendisi gibi meraklı, kültürlü bir arkadaş arayacaktır. Cana yakın, ortama ayak uyduran bir kişiliği vardır. Karşısındaki kişide bilgili, kültürlü ve esprili bir kişilik arar. Bir yerde fazla durmaktan hoşlanmazlar ve seyahat etmeyi çok severler. Çok yönlü ve akıllı bir kadındır. Rutin ve sakin bir hayat onlara göre değildir. Hareketli bir yaşam tarzından hoşlanırlar. Bu tarzı sevmeyen erkek adayların uzak durmasında fayda var.

Koç Burcu Sevdikleri

En sevdiği hediyeler, çocuksu tarafı olan hediyelerdir. İletişimi sevdikleri için iletişim cihazlarına ilgi duyarlar. Teknoloji araçlarından hoşlanırlar. Koç Burcu araştırmaktan, yeni şeyler öğrenmekten zevk duyarlar. Bu durumda kitap hediyesi en doğru yoldur. Zeki olan ikizlere alınacak diğer hediyeler arasında; zekâ oyunları, satranç takımı, cep telefonu, dizüstü gibi teknolojik hediyeler bulunmaktadır.

Koç Burcu Olumlu Yönleri

Koç Burcunun olumlu yönleri arasında en başı çeken hızlı ve pratik olmaları gelmektedir. Tarafsız olmaları onları güvenilir bir arkadaş yapmaktadır. Eğlenceli, esprili ve arkadaş canlısı bir burçtur. Etrafına neşe saçmaktan zevk duyarlar. Zeki ve meraklı oluşları olumlu yanlarıdır.

Koç Burcu Olumsuz Yönleri

Tutarsız oluşları en olumsuz yönlerinden biridir. Kurnaz ve alaycı özellikleri insanlar tarafından itici gelmektedir. Aynı zamanda çabuk sıkılan tarafı da bir başka olumsuz yönleridir. Sosyal ilişkileri kuvvetli olsa da aynı ortamda uzun süre kalamazlar. Vefasız ve yüzeysel olmaları ile zor bir karakterdirler.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumundan, sanal kahve falına kadar birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın