Burç Yorumları

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

koç burcu aylık burç yorumları
Yazar: Özlem Ege

Her daim inatçı yapılarıyla bilinen Koç Burcunun bu ay yaşayacakları konusunda sizlere bilgi vermek istiyoruz. İşte, Koç Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Bu ay maddi yönden nefes alabileceğiniz bir aydasınız. Büyük yatırımlar yapma düşünceniz varsa eğer bazı güzel etkiler altında olabilirsiniz. Mesela şansınızı yeni konularda deneyebilirsiniz. Bu dönem ayrıca gelirlerinizde umduğunuzdan daha çok artış göz konusu. Maaşınız gibi gelir kaynaklarınız da sizin zihninizi kurcalayabilir. Daha iyisini hak ettiğinizi düşünerekten yeni arayışlar yapabilirsiniz.

Bu ay ayrıca arkadaş çevrenizden bazı kişiler sizin arkanızdan iş çevirebilir. Bilinçaltı çalışmaları söz konusu. Eğer çocuğunuz varsa, çocuğunuzun sağlığına dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer hamileyseniz de sağlığınıza fazlasınca dikkat etmeniz gerekiyor.

Koç Burcu

Partnerinizle aranızda bazı hayal kırıklıkları söz konusu. Hayal ettiğiniz ilişkinin veya evliliğin bu olmadığını düşünerekten, partnerinizle aranıza biraz mesafe koyabilirsiniz. Detaylara takıldığınızdan ötürü daha karamsar bir düşünce yapısıyla partnerinize yaklaşabilirsiniz.

Geçmişinizde kalan birinden yeni haberler alabilirsiniz. Bugünlerde hisleriniz oldukça güçlü. Gördüğünüz her rüya önem arz ediyor. 20 Marttan sonra tam manasıyla sizin döneminiz başlıyor. Harika gelişmeler yaşayacağınız bir dönemde bulunuyorsunuz. Kendinizle alakalı yaptığınız ya da yapacağınız bazı değişimler size iyi gelebilir.

Dostlarınızın gerçek yüzünü görmeye başladınız. Deneyimleyecekleriniz ya da hiç beklemediğiniz davranışlardan ötürü kim dost ya da kim düşman görebilirsiniz. Kariyer hayatınızda da bazı zorluklarla mücadele edebilirsiniz.

Mart ayının son haftasında aklınıza gelen herşeyi faaliyete geçirmek için bir destek bekliyordunuz. Bu desteği size Yeni Ay verecek. Sizi yaralayan, canınızı sıkan her ne varsa geride bırakıyorsunuz. Çevrenizde de kendinizi gösterebileceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Bu kariyer başarısı da olabilir. İş hayatınızda da bazı gelişmeler söz konusu.

Ayın son haftası yaşamınızda yapmak istediğiniz her şey için, yeni adımlar konusunda Yeni Ay size destek olacaktır. Size yara veren ne varsa, geride bırakacaksınız. Çevrenizde kendinizi göstereceğiniz bir dönemde olacaksınız. Bu kariyer başarısı da olabilir. Biraz daha hırslanmanızda fayda var.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın