Burç Yorumları

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020

Yazar: Özlem Ege

Her ay olduğu gibi bu ay da aylık burç yorumları ile karşınızcayız. İşte, Koç Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020

Mayıs ayının giderek güzelleşen, değişen havası size yeni kararlar aldırabilir. Son zamanlarda aklınızdan bir türlü çıkmayan her ne varsa hepsini tek tek gündemine alacaksın. Kendinizle yüzleşmeye korkmayın. Çünkü bu yüzleşmelerle kendinize yepyeni bir sayfa açabileceksiniz.

Gönülden bağlı olduğunuz, en güzel anlarınızı maddi manevi sahip olduğun her şeyini paylaştığın, güvendiğin insanları sorgulamayı bir kenara bırakacaksınız. Geçmişinizde yaşadıklarınızdan ders çıkaran bir koç burcu olarak ileriye dönük yaşamak için elinizden geleni yapabilirsiniz. Kayıp zamanın peşine düşerken daima ilerleme yegane hedefiniz olacak.

Güneş artık hava burcuna geçiyor. Toprak burcunda meydana gelen Yeniay, kaybettiğin enerjiyi geri kazanmanızı sağlayacak. 5 Mayıs tarihinden itibaren kendinize daha çok zaman ayıracaksınız. Planlarınızı bozmaya çalışan günlük konularla karşı karşıya kalabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca belirli bir sektörde tecrübe kazanmış bir Koç burcuysanız eğer bilgi ve tecrübelerinizi aktarmak adına eğitimler vermek isteyeceksiniz. İş hayatınızda yeni hedefler söz konusu.

Uzun zamandır ilişkisi olan bir Koç burcuysanız sevgilinizle beraber geleceğinizi şekillendirecek konuşmalar yapabilirsiniz. Her ne kadar evlilik konusuna sıcak baksanızda hayalindeki düşünü yapmak için biraz daha toparlanmanız gerekiyor. Eğer ilişkisi olmayan Koç burcuysanız bu ay içerisinde yeni biriyle tanışabilirsiniz.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumundan, sanal kahve falına kadar birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın