Burç Yorumları

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Yazar: Özlem Ege

Hayatınızın hangi alanında sorun varsa bu ay onu düzeltmek isteyebilirsiniz. Merkür, 11 Nisan tarihinde Koç burcuna geçebilir ve bu da size iletişim sıkıntısı yaratabilir. Özellikle iletişim halinde olduğunuz insanlara karşı söylediğiniz şeylere biraz daha dikkat etmelisiniz. Koç Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Koç burcu her zaman asiliği ve liderliğiyle bilinmekte. Bu ay Koç burcu için biraz şans biraz mutluluk ayı diyebiliriz. Yanlız olan koç burcu kalmayacak desek daha doğru olabilir sanki. Eğer sevgilisi olan bir koç burcuysanız da aranızda bu ay bazı etkileşimler olabilir. Aranızda ki problemler gelip geçti bile…Onunla konuşmayı deneyin. İşte, Koç Burcu Aylık Burç Yorumları…

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Bu ay sizler için şans ayı diyebiliriz. 8 Nisan 2020 tarihinde Terazi Burcuna geçen Dolunay sizi etkileyecek ve kendinizi sorgulama kısmına geçiş yapmanızı sağlayacak. Geçmiş zamanda aldığınız bazı kararların yanlış olduğunu fark edecek ve kendinizi düzelteceksiniz.

Koç burçlarında bu ay bazı hareketlilikler söz konusu. 27 Nisan tarihinde Merkür Boğa burcuna geçiş yapıyor. Bu da aşk hayatınızdaki sorunlara karşı çözüm odaklı olmanızı sağlayacak. Sakinliğinizi koruyarak partnerinizle konuşarak anlaşabilirsiniz. Sinirlenmeye hiç gerek yok. Sakin tavırlar sergileyin. Eğer hayatınızda kimse yoksa Nisan ayının ortalarına doğru yeni bir ilişkiye merhaba diyebilirsiniz.

Koç Burcu Aylık Yorum

25 Nisan tarihinde Pluto Oğlak burcunda geri hareketine başlayacak ve geçen ay ailenizle yarım kalan bir işiniz varsa bunu halletmek isteyeceksiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde bu ay bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yakın olan bir arkadaşınız sizin hakkınızda ileri geri konuştuğunu bir başkasından duyabilir ve duyduklarınızdan ötürü hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu ay kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz.

Bu ay sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle bağışıklık sisteminiz düşükse güçlendirmek adına ekstra takviyeler almanız gerekiyor. 8 Nisan tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay sayesinde iş hayatınızda sizi rahatsız eden olaylara karşı sessiz kalamayacaksınız. Kariyeriniz için yeni yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Alacağınız tüm bu kararlar vasıtasıyla maddi durumunuz iyileşecek ve birikim yapma fırsatı elde edebileceksiniz.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın