Burç Yorumları

Koç Burcu Aylık Yorum – Şubat 2020

Yazar: Özlem Ege

Şubat ayı sizin parasal yönden iyi şeyler yaşayacağınız bir ay. Ay başında sizin elinize hiç beklemediğiniz bir yerden belirli bir miktar para gelebilir. Bu zamana kadar gereksiz yere çok para harcadınız, artık buna bir dur demenin vakti geldi. Çevrenizdekilere önem verdiğiniz kadar biraz kendinize de önem vermenizin vakti geldi. Şubat ayı başlarında kendinizi geliştirmek adına bazı girişimlerde bulunabilirsiniz.

Hayatınıza bu zamana kadar kimseyi almayı düşünmediniz. Çünkü siz daldan dala atlamayı seviyorsunuz. Ama bu ay karşınıza öyle biri çıkacak ki sizi çok etkileyecek. Ayağınızı yerden bile kesebilir. Eğer hayatınızda biri varsa partnerinizle bu ay özel anlar yaşayabilirsiniz. Ocak ayınız biraz problemli geçmiş olabilir. Bu sizin ayrılık rüzgarları yaşamanıza neden oldu. Ama bu ay her şey yoluna giriyor.

İş hayatınızda da Şubat 2020 de bir takım gelişmeler söz konusu. Uzun zamandır aklınızda olan bir projeyi hayata geçirmeniz için doğru vakit yaklaşıyor. Kalıcı bazı rahatsızlıklarınız ortaya çıkabilir. Tek bir doktorun teşhisine güvenmeyin. Başka bir doktora da mutlaka görünün. Ailenizle aranızda bir takım anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu durum gelip geçici. Hiç endişelenmeyin.

Online fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularını kaçırmayın. Burç yorumundan, sanal kahve falına kadar tüm fal çeşitleriyle gerçekleri öğrenin!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın