Burç Özellikleri

Koç Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Koç Burcu Erkeği Yıldıznamesi
Yazar: Özlem Ege

Kadın ile Erkek yıldıznamesi fark ediyor mu diye merak ediyorsanız eğer elbette ediyor. Bir önceki yazımızda Koç Burcu Kadını Yıldıznamesi hakkında size bilgi vermiştik. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Biz bugün sizlere Koç Burcu Erkeği Yıldıznamesi konusunda bilgi vereceğiz. Okumaya devam edin.

Koç Burcu Erkeği Özellikleri

Koç Burcu Erkeği Özellikleri
Koç Burcu Erkeği Özellikleri

Koç Burcu Erkeği oldukça azimli yapısından ötürü oldukça ilgi çeker. Çabucak sinirlenen ama siniri çabuk dinen Koç Burcu Erkeği her zaman liderlik vasfını üstlenir yaptığı her işte başarılı olmaya özen gösterir. Her şeyi çabucak öğrenen Koç Burcu Erkeği inatçı tavırlarıyla karşısındakini çıldırtabilir.

Tembellikten pek hoşlanmayan koç burcu erkeği, her daim çalışmayı sever. Yardım etmeyi ve yardımlaşmayı da seven koç burcu erkeği, hilekarlıktan ve iki yüzlülükten nefret ederler. Sorumluluk almaktan pek hoşlanmayan Koç Burcu Erkeği, çok sabırsızdır. Kıskanç tavırlarıyla partnerini çıldırtmayı başaran koç burcu erkeği, girdiği her ortamda sempatik tavırlarıyla dikkati üzerine çekmeyi başarır.

Koç Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Koç Burcu Erkeği Yıldıznamesi
Koç Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Hayatları bazen zenginlik bazen de fakirlik içerisinde geçen Koç burcu erkeğinin doğdukları gün den ötürü yıldıznameleri değişebilir. Bundan ötürü koç burcu erkeği yıldıznamesi üç vasfa ayrılır.

Birinci Vasıf ( 21 Mart – 30 Mart )

21 Mart ile 30 Mart tarihleri arasında dünyaya gelen koç burcu erkekleri her türlü kötülük ve zorluğa karşı dayanıklıdır. Herkes tarafından oldukça sevilen ve eğlenceye düşkünlüğüyle bilinen koç burcu erkekleri için yabancılar akrabalarından iyidir. Oldukça akıllı olan ve anlayışlı olan koç burcu erkeği, maddi durumlarında tek bir kararda kalamazlar. Bazen zengin olurken bazen de fakirleşmektedirler. Sağlık problemlerine biraz daha dikkat etmeleri gerekiyor. Kendilerine önem vermedikleri takdirde bir gün hasta bir gün sağlıklı olabilirler.

Koç Burcu
Koç Burcu

İkinci Vasıf ( 31 Mart – 9 Nisan )

31 Mart ile 9 Nisan tarihleri arasında doğan Koç burcu erkeğinin sert ve cüretkar bakışları vardır. Kadınlarla kesinlikle pek iyi geçiremezler ve onların hakkında çok dedikodu yapılır. Akrabalarından birileriyle sürekli münakaşa haline girebilirler. Düşmanlarının genellikle çoğunluğu kadınlardır. Kadınlardan ötürü çok sıkıntı çekerler. Partnerine karşı kıskanç tavırlar sergilediğinden ötürü sık sık partneriyle arasında sıkıntı yaşayabilirler. Meslek olarak Asker, politikacı, kimyager gibi meslekler onlara uygundur.

Üçüncü Vasıf ( 10 Nisan – 20 Nisan)

10 Nisan ile 20 Nisan tarihleri arasında doğan koç burcu erkeği genellikle para ve mal kaybına uğramaktan çok korkarlar. Münasebeti bulunduğu ve çok sevdiği birinin başka şehire gitme ihtimali olabilir. Bundan ötürü Koç burcu erkeği fazlasınca etkilenebilir. Herkesle hemen arkadaş olamayan, aksi görünümünün ardında yatan sıcak kanlı kişiliğinden ötürü oldukça sağlam bir dosttur. Beyaz ve mavi giyimin çok yakıştığı koç burcu erkeğinin uyum sağladığı meslek öğretmenlik, doktorluk ve mühendisliktir.

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın