Burç Özellikleri

Koç Burcu Hangi Tip Kadın ve Erkek Sever?

Yazar: Özlem Ege

Hepimiz bu dünyada yaşarken kendi dünyamızı kurarak değil evrenin sahip olduğu dünya içinde yaşıyoruz. Bu bilimsel bir gerçektir. Bu kadar eşsiz ve büyülü yaratılmış bir gezegen de birbirine bağlı olmadan yaşayabilen bir canlı yoktur. Onun için insanlar doğa ve evren içinde bir bütünün parçasıdır. Bir yapboz düşünün birkaç parçasının yerini bulduğunuz zaman diğer parçalar da yerini nasılda çabuk buluyor. İşte dünya yıldızlar ve insanlar da bir yapbozdur. Biz birkaç parça bulursak gerisini de yerine koyarız.

Burçlar bizler için o yüzden çok önemlidir. Bizlere geleceği göstermez ama doğanın dengesinde o an nasıl bir rol bize biçilmiştir en ince ayrıntısına kadar bizlere söyler.

Koç Burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Koç ilk burcumuzdur. Yaradılış olarak asiliğin dik başlılığın ve zekânın burcudur. Burçlar içinde ayrıntılara en çok dikkat eden burç değildir ama ayrıntılardan kendine yol bulmayı çok iyi bilir. Aşk hayatında kendisi gibi insanlardan çok hoşlanmayan koç erkekleri ile karşılaşmanız çok normaldir

Koç erkeği dengeli kadınlardan çok hoşlanır. Romantik bir burçtur koç. Ve sizin karşınızdaki koç erkeği bu özellikleri yansıtmıyor olsa bile karşıdan fazlası ile romantizm bekler.

Koç erkeği sevildiğini görmeye bayılır. Bir koç erkeğinin sevgisini kazanmak ve onunla bir ömür geçirmek istiyorsanız, ona değer verdiğinizi sürekli gösterin dediğimiz gibi koç erkeği ilgiye ve sevildiğini görmeye bayılır.

Dengesiz kadınlar onların hep dikkatini çeker. Koç erkekleri kolay kolay değişiklik yaşamaz yani bir balık kadar duygusal olup da bir boğa gibi aniden parlamaz.  Sizlerin de onun gibi dengeli olması onları etkilemez koç erkekleri daha uçuk kadınlardan hoşlanırlar. Boğalar onların en çok dikkatini çeken burçtur.

Çok güçlü bir burçtur. Sevmeyi de unutmayı da çok kolay başarırlar. Siz onun kalbine direk girer ve fethetmeyi başarırsanız sizden asla vazgeçmezler.

Kıskanç kadın severler. Koç burçları aşırı sadık bir burçtur. Bu yüzden sizlerin onu kıskanacak çok şeyiniz olmaz. Onların ise karakteri tam aksine kıskanılmaya bayılırlar. O bir şey yapmasa da arada kıskandığınızı gösterin.

Koç Burcu kadını hangi tip erkek sever?

 Koç kadınları koç erkelerinden aşk konusunda çok farklıdır. Karakter özellikleri aşağı yukarı aynıdır. Yani onlarda çok güçlü ve sadık kadınlardır. Bir koç kadınının dikkatini çekmek istiyorsanız sahiplenen bir erkek olmanız gerekir. Onlar güçlü kadınlardır. Sizler onları sahiplendiğiniz zaman bir kedi gibi yumuşarlar ve kalbinin anahtarını size verirler.

Romantizmi severler. Koç kadınları hem romantik olan hem de romantik olmanızı bekleyen kadınlardır. Sizlerin romantizm ile alakası yoksa bu işe hiç girişmeyin derim. Koç kadınları romantik olmayan erkelere yanaşmazlar.

Kıskanç erkek severler. Bu lafımızı bazı erkekler çok yanlış anlıyor ve kıskanın deyince hadi elbiseyi uzun giy bunu yap gibi Emirli cümlelerle konuşmaya başlarlar. İkisi çok farklı durumlardır. Kıskanmak demek onu en çok siz seversiniz bunu göstermek demektir. Onları bunalttığınız zaman koçun boynuzları size döner. Koç kadınları terazi burcuda çok fazla ilgi duyarlar onların dengeli oluşu ve adaletli olması onları çeker ama balık ve yay da bu konuda çok şanlı burçlardır.

Siz siz olun bir koçu bunaltmayın ve onu çok sevin ona sadık olun emin olun ki size sizden çok bağlı ve sadık olacaktır.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın