Burç Özellikleri

Koç Burcu İçin Aşk

Yazar: Özlem Ege

Burçlar bizlerin karakterlerini yansıtan noktalardan biridir; burç terimi çok eski medeniyetlere ait bir terimdir. Eski mısır medeniyeti evren ve yıldızlarla uğraşmış, onlara bakarak ayları, yılları ve saatleri oluşturmuşlardı. Bu işin bilimsel yönü olurken yıldızların ve evrenin hareketlerinin insanda farklılık yarattığını anladıklarında burçlar ortaya çıkmıştır. Yılın ilk burcu koç burcudur; koç burcu karakteristik özellikleri baskın olan burçlardan bir tanesidir. Yani kendinden ödün vermek onun için tam manasıyla bir zulümdür. Genel manada da inatçı olan koç burcumuz aynı zamanda baskın yani lider özellikleriyle de öne çıkar. 2020 yılı aşk hayatı koç burcu için fazlaca karışık geçti.

Koç Burcu İçin Aşk

 Koç burcu iş hayatında 2020 yılının en gözde burcu olmasına rağmen aşk hayatında çeşitli garip olaylarla geçirdi. Özellikle nisan ayı onlar için bu karmaşanın en baskın olduğu ay oldu. Koç burcu nisan ayında ilk defa kendinden ödün verdi ve bu da onların burçsal karakterlerinde karmaşaya neden oldu. Koç çok çabuk âşık olan ama o kadar da çabukla vazgeçebilen bir burçtur; aşk konusu8nda fazlaca seçici olan koçlarımız karakterlerinin aksine sevdiklerini yalnız bırakmadılar; onlara ters gelmesine rağmen geçen ay ipleri karşı tarafın eline verdiler.

Mayıs ortasından sonra koç burcu ipleri tekrar eline alarak, aşk hayatını normale çevirmek için çabalayacak. Koçlar için anahtar kelime sabır olacak; koçlar ne kadar sabırlı olurlarsa işleri de o kadar kolay yoluna girer ama sabırsızlık yalnızlığa atılan adım olabilir. Sizler kendi karakterinizden ödün vererek ilk yanlışı yaptınız, aşk hayatınızda ve diğer olaylarda koça ait özellikleri korumanız sizlerin ger zaman kazanması anlamına gelecektir. Sevdiğiniz kişi de sizin tuhaf hareketlerinizi anlamlandıramadı ve onda da karmaşa yarattınız; siz koçlar için yapılacak en kolay şey ilişkinizde sıradanlaşmak.

Telefonda fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularını kaçırmayın. Burç yorumundan, sanal kahve falına kadar tüm fal çeşitleriyle gerçekleri öğrenin!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın