Burç Özellikleri

Koç Burcu Kadını Yıldıznamesi

Koç Burcu Kadını Yıldıznamesi
Yazar: Özlem Ege

Her burcun yıldıznamesi farklı olduğu gibi Koç Burcu Kadını Yıldıznamesi de diğer burçlara göre farklılık göstermektedir. Yıldızname Nedir? Konusunu bir önceki yazımızda paylaşmıştık. Okumak için Tıklayınız.

Koç Burcu Kadını Özellikleri

Koç Burcu Kadını Özellikleri

Koç burcu kadını genellikle güzel yüzlüdür. Oldukça anlayışlı ve akıllı olan, çok çabuk kızan ve çok çabuk barışan bir mizaca sahip olan koç burcu kadını, oldukça yeteneklidir. Şaka yapmayı sevdiklerinden ötürü kimseyle uzun süreli dost olamazlar. İnatçı yapılarından ötürü ikili ilişkilerde genellikle sözü geçen taraftır.

Partnerine karşı oldukça güler yüzlü tavırlar sergiler. Kolay kolay kimseyi sevmeyen koç burcu kadını eğer birini severse ondan asla vazgeçemez. Her ne pahasına olursa olsun onun peşinde olur. Kıskanç tavırlarıyla sürekli tartışmaya neden olsa da koç burcu kadını ideal bir eştir.

Koç Burcu Kadını Yıldıznamesi

Koç Burcu Kadını Yıldıznamesi
Koç Burcu Kadını Yıldıznamesi

Koç burcu kadını yıldıznamesi üç ayrı vasıfta incelenmektedir. Birinci vasıf 21 Mart ile 30 Mart arası, ikinci vasıf 21 Mart ile 9 Nisan arası, üçüncü vasıf ise 10 Nisan ile 20 Nisan aracıdır. Bu vasıflarda olan farkları gelin birlikte inceleyelim.

Birinci Vasıf (21 Mart ile 30 Mart )

Bu tarihler arası doğum yapan kişilerin çocuklarının çoğu erkek olur. Belirli bir yerde ya da belirli bir işte devamlı olarak çalışmayı sevmezler. Oldukça zeki ve akıllıdırlar. Çok fazla sabırsız tavırlarından ötürü dikkat çekmektedirler.

Kanunlara ve kurallara pek uymazlar. Değerlerine layık olmayanlara bile değer verirler. Genellikle çıtkırıldım bir yapıya sahiptirler. Sağlık durumları ve parasal durumları pek düzenli değildir. Özellikle mide ve böbrek hastalıkları yaşayabilirler. Ayrıca sürekli baş ağrılarından da şikayet ederler.

Yemek yemeyi çok severler. Ve bundan ötürü ileriki yaşlarda kalp hastaları veya felç olma olasılıkları yüksektir. Kabız olmamaya ve hazımsızlık çekmemeye dikkat etmeleri gerekir. Uyku düzenleri oldukça dengesiz olan birinci vasıf koç burcu kadınları, kendilerinden fazla kimseyi sevmezler.

İkinci Vasıf ( 31 Mart ile 9 Nisan)

Bu tarihler arasında doğmuş olan kişiler genellikle cesur ve enerjik olurlar. Devamlı hareket halinde olmayı seven Koç burcu kadını, hiçbir şeyden korkmazlar. Özgürlüğü oldukça severler. Çok çabuk sinirlenir ve kavgaya meyilli bir yapıları vardır.

Onlarla iyi geçinebilmeniz için onlara çok yumuşak davranmanız gerekir. Rızkları oldukça boldur. Hayatları boyunca kesinlikle parasal sıkıntı çekmezler. Sağlıklarına her daim dikkat etmeyi severler. Mide ve böbrek hastalıklarına karşı oldukça hassaslardır.

Sarı veya kahverengi elbise giymek, elmas ya da yakut taşlı yüzükler takmak yıldızlarıyla uyum içerisinde olmalarını sağlar. İdareci olan, iş yeri sahibi olan ya da devlet memuru olan kişiler bu tarihler arasında doğmuştur. İşlerinde başarılı olmak için daha fazla çalışırlar.

Üçüncü Vasıf ( 10 Nisan ile 20 Nisan)

Koç burcu kadını üçüncü vasıfta çeşitli maceralara kapılabilir. Zevkleri ve eğlenceleri uğruna aklınızın almayacağı paraları harcayabilir. İş hayatında oldukça başarılı olur ve her daim liderlik vasfını üstlenirler. Yıldızlarıyla uyumlu olması için kırmızı, mavi ya da beyaz renkli elbiseler giymeleri gerekir.

Sağlıklarına hiç önem vermezler. Kendilerinden daha çok bir başkasını düşünebilirler. Bu durum da onların bazı problemlerle karşı karşıya kalmasına neden oluyor. Tatlı yemeyi çok sevseler de biraz daha yediklerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Bu vasfın meslekleri lavantacılık, çiçekçilik, şarkıcılık, artistlik, kadın berberliği, doktorluktur. Yumuşak ve sakin tavırlarından ve planlı davranışlarından ötürü her daim kazanan taraf kendileri oluyor. Aile ilişkileri oldukça gelişmiş olan koç burcu kadını oldukça kıskanç.

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın