Burç Yorumları

Kova Burcu 2020 Burç Yorumları

kova burcu 2020 burç yorumları
Yazar: Elva Keskin

Fırsatlarla dolu bir yıl!

2020 yılında Kova burcunun karşısına bir çok fırsat çıkacak. Hem kendinizi hem de çevrenizi geliştirmek için bu yıl çok doğru bir dönem. İçgüdülerinizi dinleyerek hareket etmeniz olasılığınız yüksek olacak. Bu durum hayatınıza bazı değişiklikler getirebilir. Birçok konuda daha doğrudan iletişim kuracaksınız ve bu durum ilerlemenize yardımcı olacak. Yine de direkt iletişim kurarken cümlelerinizi politik seçmenizde fayda var. 

Kova burcunun kişiliğini şekillendiren birkaç kötü özelliği bulunsa da genelde iyi özellikleri baskındır. Kova size arkadaşlarınızla vakit geçirdiğiniz zamanlarda genelde dürüst ve samimi olma özelliğini verir. Bağımsız ve yaratıcı bir kişiliğiniz vardır. Son derece zeki bir burca sahipsiniz fakat bu zaman zaman mantığınızla hareket etmeye yönelmenize ve duygusal zekanızı çok fazla kullanmamanıza yol açabilir. Bu özellikler 2020 yılında biraz daha ön plana çıkacaklar. 

Tutku dolu bir 2020!

Bu yıl birlikte olduğunuz kişi ile daha tutkulu bir ilişki yaşıyor olacaksınız. Eğer bir ilişkiniz yoksa büyük bir tutkuyla ve bir anda başlayan bir ilişkiniz olma ihtimali yüksek. Yeni insanlarla tanışmak konusunda daha atılgan ve cesur olacaksınız. Kendinizi daha çekici ve romantik hissedeceksiniz. Şu an var olan bir ilişkiniz var ise bu ilişkide daha spontane ve eğlenceli davranmaya başlayacak ve bu nedenle ilişkinizin daha eğlenceli ve heyecanlı olduğunu göreceksiniz. 

Bekar Kova’lar için yeni yerlere gitmek bir çok insanla tanışmalarına ve güzel arkadaşlıklar ve ilişkiler kurmalarına yol açacaktır. Arkadaşlarınız yerine yeni tanıştığınız insanlarla bir birliktelik sizin için her zaman daha doğru seçim olacaktır. Ayrıca bu yıl aileniz ve arkadaşlarınızla ilgili daha duygusal olabilirsiniz. Sizi tanıyan ve güvendiğiniz insanlar yanında kendinizi her zamankinden daha rahat hissedeceksiniz. Fakat bu rahatlığa sığınız kendi konfor alanınıza saklanmak yerine yeni insanlarla tanışıp kendiniz olmanız sizin için daha güzel fırsatların karşınıza çıkmasına yardımcı olacaktır. 

Ani tepkilerden kaçının!

2020 yılında başarılı olacaksınız ve terfi, iş değişikliği hatta kendi işinizi kurma gibi fırsatlarla karşı karşıya geleceksiniz. Bireysel çalışmalarınızın olduğu dönemler olacak fakat her zamankinden daha fazla takım çalışmalarında bulunuyor olacaksınız. İş arkadaşlarınıza karşı ani tepkiler vermekten kaçının. İletişim kurarken yapıcı bir tavırla ilerleyin. Herkesin gün içerisinde sinirlendiği ve kendine hakim olamadığı zamanlar olabiliyor fakat Kova insanı için bu sene kendini ara sıra dizginlemesini gerektirecek bir sene olacak. Kariyerinde ilerlemek istiyorsan biraz profesyonel davranmaya dikkat etmen gerekiyor. 

Bu yıl ‘para senin için nedir?’ önemsiz bir soru olacak. Faturaları ve borçları ödemek için yeterli paranız her zaman olacak. Hatta biraz bereketli bir yıl olduğunu söylersek abartmış olmayız. Gerçekçi hedefler doğrultusunda almak istediğiniz her şeye sahip olacaksınız!  

2020 yılında seni bekleyenleri daha detaylı öğrenmek için, şimdi fal zamanı. Yeni yılda kahve falına, yıldız falına, burç yorumlarına baktırmak isterseniz; Falını bize gönderin, sizin için yorumlayalım. Gerçek fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına mesaj veya telefonla ulaşabilir ve anında online fal baktırabilirsiniz.

Ayrıca bizi sosyal medyadan takip edip fırsatlara erkenden erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Elva Keskin

Bir Yorum Yazın