Burç Yorumları

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

Yazar: Özlem Ege

Her daim seyahat etmeyi seven biri olduğunuzdan ötürü bu ay da seyahat planlarınızla ön plana çıkıyorsunuz. Bu ay yeni gelişmeler söz konusu. İşte, Kova Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

Sevdiğiniz kişiyle baş başa kalmak adına bir anda karar verebilirsiniz. 5 Haziran tarihinde gerçekleşen tutulma sizi fazlasınca etkiledi. Sert bir tutulma olduğundan ötürü öncelikle etrafınızda agresif tepkilerinizden ötürü eleştiri alabilirsiniz. Dostlarınızla aranız açılabilir. Hak etmediğiniz şeyleri duymak sizi üzebilir.

Tutulmanın etkisiyle beraber paranıza ve değerli varlıklarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. 18 Haziran tarihinde Yengeç burcunda Merkür retrosu başlamakta. 12 Temmuz tarihine kadar iş hayatınızda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Ofis içerisinde herkese sırrınızı vermemeniz gerekiyor. Arkanızdan konuşulduğunu duysanız dahi sakin karşılamanız gerekiyor. Sağlığınızla alakalı bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bir kaç doktora gitmeden karar vermemeniz gerekiyor. 21 Haziran tarihinde Güneş, yengeç burcuna geçiş yapıyor. 22 Temmuz tarihine kadar Merkür retrosunda aksilikler olsa dahi işi garantiye almanızda fayda var.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın