Burç Yorumları

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Yazar: Özlem Ege

Biraz iddialı bir ay yaşayabilirsiniz. Bu ay iş ve aşk hayatınızda da bazı gelişmeler söz konusu. Bu gelişmeleri göz ardı etmemeli ve ona göre tavır sergilemesiniz. Aşk hayatınız oldukça kıymetleniyor. Partnerinizle aranızda yaşadığınız tüm problemler gelip geçti. İşte, Kova Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Gönülden istediğiniz o kadar çok şey var ki… Düzen kurmayı, bazı konularda kendinize yepyeni bir sayfa açmayı istiyorsunuz. Gelin görün ki, son zamanlarda bunları etrafınıza kanıtlamakta biraz zorluk çekiyorsunuz. Mart ayıyla beraber gelen bahar havası, sana sakin ol ve acele etme diyor. Su akar yolunu bulur. Kendinize yeni hedefler belirlemeniz gerekiyor. Bu hedefleri belirlerken kimseye kendinizi ispat etme gibi bir zorunluluğunuz olmadığını da aklınızdan çıkarmayın. Bu zamana kadar göz ardı ettiğiniz duygularla yüzleşmeniz gerekebilir. Partnerinizle aranızda bazı etkileşimler söz konusu. Geçen aylar içerisinde bir takım sorunlar yaşasanız da bu sorunların hepsi geldi geçti. Artık mutlu olmanız gereken bir aydasınız.

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları

Sabrınızın sınandığını, insan ilişkilerinden yorulduğunuzu görebileceksiniz. İkili ilişkileriniz ve ev sorumluluklarınız da biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Yıl başında yaşadığınız karışıklığı yeniden yaşamamak için dikkatli adımlar atmanız gerekiyor. Mart ayına 2020 yılında duygusallık katacak olan bir Merkür Retrosu hakim olabilir. Bu kez Merkür takıntılı, kinci ve kıskanç. Bu süreç içerisinde korktuğunuz başınıza gelebilir. Her daim emin adımlar atarak ilerlediğinizden ötürü kazançlı çıkan taraf hep siz oldunuz. Bundan dolayı yine emin adımlarla ilerlemek sizlere kazanç sağlayacaktır. Gelirinizi artırmanız adına mükemmel bir ayda bulunuyorsunuz.

Yaşam standardınızı yükseltmek için krizleri fırsata çevirebilirsiniz. Özellikle iş arayışı yapan bir Kova burcuysanız dışarıdan gelecek teklifleri değerlendirmeniz gerekiyor. Eğer özel sektörde çalışan bir Kova burcuysanız da iş yerinizde bazı krizler yaşayabilir bir takım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Hatalı yaptığınız işler, üstleriniz arasında yaşanacak olan anlaşmazlıklar, bazı iş arkadaşlarınızın işten ayrılması sizi daha telaşlı bir hale getirebilir. Bu ay hayallerinizi ertelemeyeceksiniz. Aklınıza ilk gelen şeyi yapmanın tam vakti!

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın