Burç Yorumları

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020

Yazar: Özlem Ege

 En çekici burçların başında gelen kova burcu , özgüveniyle her ortamda dikkatleri üzerinde toplamayı başarır. Kendine güveni tam olan bu erkek, el atacağı her işte başarıya ulaşacağını bilir. Dinmeyen bir enerjileri vardır ve otorite kurmayı da çok severler. Kova burcu erkeğinin oldukça inatçı olduğunu söylemeye gerek yoktur sanırım. Kova burcu herhangi bir konu üzerinde inatlaşmak pek de akıllıca olmayacaktır.

Dinmeyecek olan inatları karşısındaki kişiyi fazlasıyla yoracaktır. Bilgiyi seven kova burcu fazlasıyla meraklıdır ve her daim araştırma halindedir. Tek bir konuya odaklanmaktan ziyade birçok konuyla ilgilenmek onu daha mutlu edecektir. Kova burcu erkeği özgür bir yapıya sahiptir. Kısıtlanmaya asla tahammül edemezler. Bu durum ikili ilişkilerinde de zaman zaman problem oluşturur. Liderlik vasfıyla doğan bu erkek bu vasfı sonuna kadar taşır ve girdiği her ortamda lider olmak ister. İş hayatlarında da bu vasıflarından ötürü yüksek konumlarda olmayı yer almayı tercih ederler.

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları

 Hayattan zevk almayı seven, her zorlukta bir iyilik görebilen kova burcu etrafında da böyle düşünen insanlar olmasını ister. Yaşam enerjisini düşürmeyen kişilerle ilişki kurmaya özen gösterir. Kendini herkese açmayan kova burcu samimi arkadaş sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecektir. Az ama öz dostluklar onun tercihidir. Sivri dili ve dobralığı da kova burcu arkadaşlık ilişkilerini olumsuz etkileyebilir ama onun adil oluşu, cesaretli oluşu, hayattan zevk almayı bilmesi, cömertliği herkes tarafından sevilmesini sağlar. İnsanları olduğu gibi kabullenen kova burcu her ne kadar burnu havada gibi gözükse de kimseyi statüsünden dolayı hor görmez. Kova burcu; ikizler, akrep, yay ve kova burçlarıyla oldukça kuvvetli ilişkiler kuracaktır.

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları – Aşk

 Dış görünüşüne de yansıyan çekiciliğiyle kova burcu aşk ilişkilerinde de dikkat çeker. Özgürlüğüne düşkünlüğü aşk hayatında onu zorlasa da bu konuda asla taviz vermeyecektir. Partnerinin ilişkiye başlamadan bu durumu bilip kabullenmesi gerekir. Kova burcu ilişkilerinde doğru kişiyi bulana kadar kısa süreli birliktelikleri olacaktır. Doğru kişiyi bulduğunda ise kendinden beklenmeyecek derecede sadık bir partner olur. Baskın yöneticilik vasfı onu maço bir partner yapar.

Kıskançlık adeta damarlarındaki kana işlemiştir. Partnerini oldukça kıskanır ve her daim ipleri elinde tutmak ister. Bir kova burcunun ilgisini çekmek istiyorsanız kendinize güveniniz tam olmalıdır. Bakımlı olduğunuz kadar bilgili olmalı ve onun size her konuda hayran olmasını sağlamanız gerekir. Anlaşılması ve anlaşması zor bir erkek olsa da kova burcu gerçek aşkı bulduğunda partnerini dünyanın en şanslı insanı gibi hissettirmesini de bilir.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumundan, sanal kahve falına kadar birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın