Burç Yorumları

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Yazar: Özlem Ege

İş hayatındaki başarılarıyla ön plana çıkmış olan Kova Burcu bu ay karşınıza daha farklı şekilde çıkacak. Nisan ayı sizin için bir dönüm ayı desek yanlış olmaz. Aslında Nisan ayı çoğu burç için dönüşüm ve değişim ayıdır. Daha başarılı olacak, kazancınızı artıracaksınız. İşte, Kova Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Beraber iş yaptığınız kişilerle uyumlu bir beraberliği istiyor olmanıza rağmen gelişmeler sizin çabanıza bağlı olmadığını görmek canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Eski iş yerinizden gelecek tekliflere hazır olmanız gerekiyor. Gelen teklifleri iyi değerlendirin.

İş konusunda yardım alacağınız kişilerin sizden farklı olması sizin hayranlık duygularınızın ortaya çıkmasına neden olacaktır. İlişkinizde sessiz ve derinden gitmeyi seviyorsunuz. Bu dönem, olayları irdelemekten vazgeçmeniz gerekiyor. Yapacağınız planlarla ilgili gözden kaçırdığınız pek çok noktayı gündeme getirmelisiniz. Gözünüze takılan küçük ayrıntılar var. Onları gözden geçirin. Geçmişinize karşı gizli bir küskünlüğünüz var.

Kova Burcu

Bilinç altınız size gereksiz alanlarda gerginlik yaratabilir. Gizli kıskançlıklarınız yakanızı bir türlü bırakmıyor. Hatalarınızın siz de farkına varıyorsunuz. Genelde sakin olan yapınızı negatif etkileyecek dış etkenlere karşı kendinizi kapalı tutun. Satürn ve Mars burcunuzda ilerliyor. 20 Nisan’da Güneş aile ve yuva evinizde Uranüs ile beraber etkileşime girecektir. Ailede istenmeyen tartışmalar olacağı gibi taşınma ve tadilat söz konusu olacaktır.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın