Burç Yorumları

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları – Şubat 2020

Yazar: Özlem Ege

Güneş bu ay sizin burcunuzda. Bu durum sizin şansınızı oldukça yükseltiyor. Kendinizi talihsiz hissettiğiniz bazı konularda şansınız dönebilir. Sağlığınıza bu ay biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Hem ruhen hem de bedenen bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz.

Şubat ayı her zamankinden daha hareketli geçecek. Eğer evliyseniz veya sevgiliniz varsa onunla beraber farklı ortamlara girebilir farklı kişilerle tanışabilirsiniz. Eğer hayatınızda kimse yoksa Şubat ayının sonuna doğru yeni bir kişiyle tanışabilir veya hoşlandığınız kişi ile konuşma imkanı yaşayabilirsiniz.

İş hayatınızda bu ay yeni teklifler alabilirsiniz. Bu teklifler karşısında kararsızlık yaşamamak için çevrenizden yardım almanız gerekiyor. Kendi fikir ve düşüncelerinizi partnerinizle veya ailenizle paylaştığınız takdirde net karar alabileceksiniz.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen online fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın