Tarot Falı

Münzevi Tarot Kartı Anlamı Nedir?

Yazar: Özlem Ege

Tarot falı baktıran herkes kartın anlamlarını öğrenmek için çaba sarf etmektedir. Bundan ötürüdür ki her kart farklı anlamlar taşımaktadır. Biz bugün sizlere Münzevi Tarot Kartı Anlamı konusunda bilgi vermek istiyoruz.

Münzevi tarot kartı tüm belirsizliklerin, manevi arayışın ve planlarınızın ortaya çıktığı bir kart olacaktır. Biz sizlere Münzevi kart anlamından detaylı olarak bahsedeceğiz. Okumaya devam ederek öğrenebilirsiniz.

Münzevi Tarot Kartı Anlamı

Rehberlik edenler için elinde fener taşıyan Münzevi, karlı bir dağın tepesinde yalnız bir şekilde duruyor. Bu kart, Süleyman’ın mührü, altıgen yıldız şeklinde yanan gerçeğin ışığını yansıtmaktadır. Dar patikasında kullanmak üzere bir peygamber asasını elinde taşımaktadır.

Basireti temsil eden pelerini, bazı kart dizaynlarında, gerçeği aşağı seviyedeki laubali gözlerden saklamak için, feneri de kısmen örtmektedir. Münzevi ışık için çalışan her insanın yardımına koşmaya hazırdır. Ruhsal karanlığın uzun gecelerinde yükseklerde durabilmektedir. Sadece cesaret ve hareket ile sessizliği koruyabilenler, Münzevi’nin ışığını görebilmektedir. Mütevazi olmalı ki bilgeliğe ulaşabilesiniz. Saf aklın sayısı olan dokuz, üçlülerin üçlüsü olduğundan ötürü aynı zamanda inisyasyonun da sayısı olacaktır. Bir kere daha yeni onluk devre başlamak üzereyken bütün sayılar pnun içerisinde toplanmıştır.

Münzevi

Her ruh karanlık bir patikanın bir yerinde tırmanmaktadır. Başkalarının içerisinde kutsal ışığın tanınması reddedilirse, yol arkadaşları olduğu gibi görülmeyecektir. Yol ancak ve ancak sadece onun ismiyle aydınlanacaktır. Patikada tırmanmak cesaret işidir. İçinden gelen sese kulak vererek cemiyetin konfor ve sınırlamalarından, geleneksel değerlerinden ayrılmak ve sonunun nereye varacağı bellisizdir. Yalnız kalacağı bir yola koyulmak cesaret isteyecektir. Münzevi toplumu aşarak ileri gitmek isteyen herkesin karşılaşacağı krizi göstermek doğru olacaktır. Münzevi tarot kartı sizlere içe dönüşün, bilgeliğin aranması ve kutsal ilham konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Münzevi kartı:

–  Manevi arayış
–  Planlama için duraksama
–  İçe dönüş, bilgeliğin aranması ve kutsal ilham, kişinin kendi ışığını bulması ve rahatlaması

Tarot falı yorumu için Falbahçem’in ünlü yorumcularına canlı fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın