Burç Yorumları

Oğlak Burcu 2020 Burç Yorumları

Oğlak Burcu 2020 Burç Yorumları
Yazar: Elva Keskin

Yeter ki isteyin!

Oğlak Burcu için 2020 yılı genel anlamıyla şanslı bir yıl. Kariyer, aşk, sosyal hayat, aile veya herhangi bir alanda kendinizi geliştirmek isterseniz ya da daha iyisine sahip olmak isterseniz önünüz çok açık. Yeterince çalıştığınız veya yeterince istediğiniz hiçbir konuda önünüzde engel olmayacak. Bu yıl sadece isteklerinizin peşinden vazgeçmeden gidin ve ulaşamayacağınız hiçbir şeyin olmadığını göreceksiniz. 

Siz pratik ve hırslı kişilersiniz. İstekleriniz için uzun süre sabretmeyi çok iyi biliyorsunuz. Aldığınız her karara dikkat ediyorsunuz. Bu dikkatli ve sabırla düşünme süreci mükemmeliyetçiliğinizden geliyor. Zaman zaman pesimist davranabilir ve olumsuz düşüncelere çekiliyor gibi hissedebilirsiniz. Fakat neşeli ve olayları şakaya vurarak hafifletme özelliğiniz sayesinde bunu biraz telafi edebilirsiniz. 

2020 yılında aşk hayatınızın merkezinde yer alacak.

Eğer uzun süreli bir ilişkideyseniz bu yıl ciddi adımlar atabileceğiniz bir yıl olacak. Bu birlikte yaşamaya başlamak, nişanlanmak, evlenmek hatta bir çocuk sahibi olmak anlamına gelebilir. Eğer bir ilişkide değilseniz ve ciddi bir ilişki arıyorsanız, aradığınız kişiyi bulmak için en uygun yer yakın arkadaşlarınızın sizi tanıştıracağı kişiler olabilir. Yakın arkadaş çevrenizin tanıdığı kişiler ile uzun süreli ilişki kurmanız sizin için daha mantıklı olacaktır, çünkü büyük ihtimal çokça ortak özelliklerinizi keşfedebilirsiniz. 

Birlikte olduğunuz kişinin sizin neye ihtiyacınız olduğunu bildiğinden emin olun ve onun neye ihtiyacı olduğunu anlamaya çalışın. Bu yıl yeni arkadaşlıkları da beraberinde getirecek. Hatta normalde edindiğinizden çok daha farklı vizyonda ve görüşte insanlarla arkadaşlık kuruyor olabilirsiniz. Bu insanlar sizin 2020 içinde yaşayacağınız değişimlerde büyük rol oynayacaklar. 

Net hedefler ve başarı getiren çevre!

Bu sene kariyeriniz açısından hedefleriniz sizin için daha fazla netlik kazanacak. Konu başarıya gelince çevreniz veya müşterileriniz normalden çok daha fazla başarınızda rol oynayacaklar ve destek çıkacaklar. Yeni müşteriler edinmeniz ve iş arkadaşlarınızla güçlü ilişkiler kurmanız size ödüller kazandırabilir ve dikkatleri üzerinize çekebilir.

2020 yılında finansal olarak bir takım zorluklar yaşayabilirsiniz. Fakat aynı zamanda bir çok fırsatla da karşılaşıyor olacaksınız. Hedeflerinizi unutmayın! Bu yıl bütçenizle ilgili daha net kararlar verebileceksiniz. Maaşınızı daha iyi yönetebileceğiniz ya da daha çok kazandıran bir işe geçiş yapmak isterseniz bunun için enerjiler açık olacak. 

Oğlak burcu 2020 yılında  bazı şeyleri başka bir açıdan, farklı bir ışıkta görmeye başlayacak. İç huzur ve iç uyum sizin için ön plana çıkacak. Huzur sizin için önem kazanacak. Tüm bunlar nedeniyle dininizle daha çok ilgilendiğiniz bir yıl olabilir. Ne yaparsanız yapın genel olarak iç benliğinizi geliştirdiğiniz bir yıl olacak. 

2020 yılında seni bekleyenleri daha detaylı öğrenmek için, şimdi fal zamanı. Yeni yılda kahve falına, yıldız falına, burç yorumlarına baktırmak isterseniz; Falını bize gönderin, sizin için yorumlayalım. Burcunuz hakkında gerçekleri öğrenmek, Yıldızname falınıza baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına online fal baktırabilirsiniz!

Ayrıca bizi sosyal medyadan takip edip fırsatlara erkenden erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Elva Keskin

Bir Yorum Yazın