Burç Yorumları

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Yazar: Özlem Ege

Siz her daim aklınızla hareket etmeyi seven biriydiniz. Ama bu ay bazı şeyler değişecek. Bu ay duygularınızla hareket edeceğiniz bir ay. İşte, Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Mart ayının bahar esintileri sizin kalbinize dokunmaya başlıyor. Hali hazırda devam eden sorunları çözmek adına bir takım çalışmalar yapabilirsiniz. Bu ay sizi sıkıştıracak bazı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Biliyoruz ki, artık emeklerinizin karşılığını almak istiyorsunuz. Ama herhangi bir geri dönüt almıyorsunuz. Bu düşünceler de zaman zaman sizin motivasyonunuzu düşürebilir.

Bazı sürpriz haberler alabilir, küçük fırsatlar elde edebilirsiniz. Özellikle bu haftalarda kendinizi baştan aşağı değiştirmek isteyebilirsiniz. Mesela yeni çevrelere dahil olmak, yeni yerler keşfetmek, yeni insanlarla tanışmak ufkunuzu genişletecek. Mesela geleneksel kavramları, asla dediğiniz fikirleri uygulamak için kolları sıvayabilirsiniz. Aslında siz uzun zamandır kendinizi değiştirmeye çalıştınız. Başardınız gibi gözüküyor. Mesela değerlerin eskisi gibi olmadığını, kendinizi nerede mutlu hissediyorsanız aslında hayatın orada devam ettiğini daha iyi anlayacaksınız.

Oğlak Burcu Aylık Yorum

Yönetici gezegeniniz adım adım yer altına gezegenine doğru ilerliyor. Bunları burcunuzda misafir etmeniz aslında size nefesiniz kesiliyormuş gibi hissettirebilir. Yani bu ay içerisinde bin bir türlü duygu durumu yaşayabilirsiniz. Aslında gökyüzü size bazı mesajlar vermeye çalışıyor. Seni dönüştürmeye çalışırken bir yandan da ruhunda ve aklında değişim rüzgarları esebilir.

Geri geri hareket eden Merkür, iş hayatınızda bazı takıntılı ve detaycı kişilerin dağınıklıklarını toparlamak zorunda kalabileceğiniz anlar yaratabilir. Zeki ve hızlı öğrenen bir burç olduğunuzu bir kez daha ortaya koyabilirsiniz. Ama bu kez herkese yaptığınız iyiliği hatırlatmak zorunda kalacaksınız. Kurumsal alanda çalışan bir Oğlak burcuysanız eğer bu durum yöneticilere yaramayacak. Piyasa araştırmalarını iyi yapmanız gerekiyor. Uzun zamandır çözümlenemeyen miras ya da hukuki konularda bazı değişimler söz konusu. Bu ay aynı zamanda yakın çevrenize ait olan sırlar ortaya çıkabilir. Kalbinizle hareket edin. Aklınızla hareket ettiğiniz takdirde bu ay bazı hatalar yapabilirsiniz. Kendinize çeki düzen verin.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz? Cevabınız eğer evet ise bizi takipte kalın.

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın