Burç Yorumları

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020

Yazar: Özlem Ege

 Değişken duygulara sahip, hırslı enerjik yapısıyla etrafını büyüleyen ve bir o kadar da şaşırtan Oğlak burcu merak ve takip konusunda akıl almaz zekaya sahiptir. Birşeyi ölçüt olarak belirlediğinde ona ulaşmadan tamamıyla başarılı olduğuna inanmayan, kolay uyum sağlayıp genelde sonuç odaklıdır. Kendinden emin hızlı düşünüp doğru karar verebilen, zarif ve ince ruhludur.

 En keyif aldığı burçlar: Koç ve aslan burcu en ters düştüğü burçlar ise; başak, balık ve akreptir.

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020

 Yıldızlar Oğlak burcunun Mayıs açısından çok verimli geçeceğini söylüyor. Oğlak”Merkür” yönetiminde olduğundan becerikli, istediğini elde etmeyi başarabilen, iletişim becerileri yüksek ve potansiyeli dikkat çekecek kadar fazladır. Bu burca sahip olanlar oldukça kademe kat ederek başarıdan başarıya koşacaktır. Çevresinde ki insanlarla dengeli bir şekilde ilişkiler yürütmeyi başaracak boş vakit harcamayacaktır. Yenilikler: güzellikler katarak hayatlarına girecek pozitif enerjilerle donatılacaktır. ”Venüs” etkisi ile sakin ve beklentiler içinde geçirecektir. İlkbahar itibari ile hayatlarında yeni fırtınalar esmekle kalmayıp birçok karar ile adımlarını güçlendireceklerdir. Yazın gelişi ve havaların ısınması bu burcun, zamanını beklediği başarılarını arka arkaya getirecektir.

Oğlak Burcu

Sağlık Hayatı

Sağlıklı bir aya girdikten sonra bu seneyi ufak tefek rahatsızlıklarla bitireceklerdir. Bel ve diz ağrıları etkisini göstermeye başladığında bunlara dikkat edilmeli, fiziksel olarak da spora yönelinmelidir. Günün ağır temposuna yetecek enerjiye oldukça sahip bu burç, sağlık konusunda oldukça dikkatli ve özenlidir. Mayıs ayı Oğlak burcunun sağlık sorunlarıyla uğraşmadığı genellikle kendini iyi hissettiği bir yıl olacaktır.

Kariyer Hayatı

 Bu yıl Oğlak burcunun emeklerinin tam olarak karşılandığı kariyer ve iş hayatında yükselişe geçip sağlam adımlarla yüksek meblağlarda paralar kazanacağı bir ay. Eksiklikler ve küçük engeller elbette olacak fakat bu engelleri Oğlak burcu en kısa sürede aşıp başarılarını tüm çevresine ispatlayacaktır. Finansal beklentileri elverişli ve yapılabilir olmakla birlikte harcamalarında ani öfkelerle ve bir anlık kararlarla maddi kayıplar yaşamamaya özen göstermelidirler. Kendini mesleğine adamış Oğlak burcu başarılarıyla etrafına ışıklar saçması ile dikkatleri sürekli üstüne toplamayı ve yol gösterici olmayı bu yılda insanlara sürekli hissettirecektir.

Oğlak Burcu Kariyer Hayatı

Aşk Hayatı

 Bu ay içerisinde aileleriyle sorunlar yaşamayan Oğlakburcu ”Venüs” etkisiyle mayıs haziran aylarına gelindiğinde: kendisiyle uyuşan, benzer özelliklere sahip, yanında mutlu hissettiği yeni bir ilişki gündemine girecektir. Uyum sorunu yaşamadan birlikte sosyalleştikçe daha da filizlenen bir ilişkiye sahip olacaktır. Sürprizleri çok gülümsemeleri bol bir sene geçireceğinden oldukça pozitif enerji ile adları anılacaktır.

Gerçek fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına mesaj veya telefonla ulaşabilir ve anında canlı fal baktırabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın