Burç Yorumları

Oğlak Burcu Aylık Yorum – Şubat 2020

Yazar: Özlem Ege

Şubat ayında maddi açıdan oldukça şanslısınız. Uzun zamandır istediğiniz bir eşya sizin olabilir. Bu eşyanın ne olduğunun hiç bir önemi yok. İster bir ayakkabı olsun ister bir çanta ister bir elbise… Uzun zamandır pahalı olduğu için alamadığınız eşyaları bu ay alabileceksiniz. Bu durum sizi oldukça mutlu edecek.

Hareketli ve tez canlı yapınızdan ötürü her daim ani kararlar alsanız da bu ay yeni kararlar alırken iki defa düşünmeniz gerekiyor. Alacağınız yanlış bir karar sizin tüm iş, aşk ve aile hayatınızı olumsuz olarak etkileyebilir. Yakın zamanda iş hayatınızla ilgili yeni bir karar alabilirsiniz.

Yeniliklere oldukça açık olduğunuzdan ötürü geçmişe pek bağlı kalmayı sevmiyorsunuz. Bu ay yeni bir ev ya da yeni bir araba alabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri yoksa Şubat ayının ortalarına doğru yeni bir kişiyle tanışabilirsiniz. Bu tanıştığınız kişi sizi dünyanın en mutlu insanı yapabilir. Şansınız bol olsun 🙂

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen online fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın