Burç Özellikleri

Oğlak Burcu Neden Ayrılır?

Yazar: Özlem Ege

Burçların kişilik özelliklerine etkileri vardır. Elbette bu aynı burçtan olanların aynı karaktere sahip olduğu anlamına gelmez. Sadece burcunuzun değil yükselen burcunuzun da karakteriniz üzerinde etkisi vardır. Burçlar, ilişkiler üzerinde de etkili olur. Oğlak burcu ilişkilerini bazı belli sebeplerden dolayı bitirebilir. Eğer bir oğlak burcuyla beraberseniz ve nelerden hoşlanmadığını bilirseniz ilişkinizin daha uzun soluklu olmasını sağlayabilirsiniz. Burç yorumcuları Oğlak burcunun hoşlanmadığı şeyler hakkında araştırmalar yapmaktadır.

Oğlak Burcu Nasıldır?

Oğlak burcu, toprak grubu burçlarından biridir. Oğlak burcunun kişilik özellikleri astroloji konularından biridir. Oğlaklar genellikle sabırlı insanlardır. İşkoliklik derecesinde çalışkandırlar ve yaptıkları işleri çok iyi yaparlar. Zekaya çok önem verirler. Zeki insanlardan etkilenirler ve onlarla arkadaşlık kurmayı severler.

Isrardan Hoşlanmaz

Oğlak burçları mantıklı insanlardır. Genellikle duygusal değil mantıksal çıkarımlarda bulunurlar. Onlara bir şey mantıksız geliyorsa ve yapmak istemiyorlarsa ısrar etmenin pek bir anlamı yoktur. İnatçı olan Oğlak burçlarına sürekli ısrarda bulunursanız sizden sıkılabilirler. Onlarla yapmak istediğiniz şeyleri makul bir açıklamayla anlatırsanız ve bunu mantıklı bulurlarsa size eşlik edebilirler.

Oğlak Burcu Saygısızlıktan Hoşlanmaz

Oğlaklar saygılı insanlardır. Sinirlendiklerinde ağızlarından kötü sözler çıksa da kolay kolay kimseye saygısızlık yapmazlar. Karşılarındaki kişilerden de aynı şekilde saygı beklerler. Oğlak burcuna küfür etmek, hakaret etmek ya da saygısızlık etmek gibi davranışlarda bulunursanız sizden soğurlar. Oğlak burçlarını kızdırmak istemiyorsanız saygınızı eksik etmemelisiniz.

İhaneti Affetmez

Oğlak burçları gururludur. İhanet konusunda da çok hassaslardır. İhanet etmekten de hoşlanmazlar. Oğlak burcuna ihanet etmeden önce iki kez düşünmelisiniz. Sadece başka biriyle ihanet değil herhangi bir ihaneti kaldıramazlar. Oğlak burçlarının arkasından herhangi bir iş yapmaya kalkışırsanız sizinle ilişkisini bir an önce kesecektir.

Oğlak Burcunu Zekanızla Etkileyin

Oğlak burçları zeki ve bilgili insanlardan hoşlanır. Karşısındaki insanın zekası ve kültürü onu tatmin edecek düzeyde değilse ilişkileri uzun soluklu ya da ciddi olmayabilir. Oğlak burçları kültürel etkinliklerden ve kültürel sohbetlerden çok hoşlanırlar. Eğer oğlak burcunun hayatında uzun süre kalmaya niyetliyseniz kendinizi kültürel açıdan geliştirmelisiniz. Aksi takdirde ilişkinizin çok uzun sürmeme riski vardır.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın