Rüya Yorumları

Rüyada altın görmek ne anlama gelir?

Yazar: Özlem Ege

İnsanların hayatlarına uzun bir yol ya da kader diyebiliriz. Bu yolda doğruya ve ya yanlışa gitmek bizim elimizde olan bir durum olmakla birlikte, hayatta yol tabelaları vardır. Bizler tabelaları görebilirsek doğru yola gitmek işten bile değildir. İnsanlar aşağı yukarı her gün rüya görürü, bilim bunlara bilinçaltı der kader ise işaret. Kadere inanan kişiler için rüyalar çok önemli doruklardır; bizlere yapmamız gereken olayların önceden bazı işaretlerle gösterilmesi olayıdır. Bazı rüyalar yanlış yorumlandığı zaman insanları çok kötü noktalara sürükleyebilir; bunun için rüya yorumları o kadar da hafife alınacak bir durum değildir. Rüyada altın görmek rüyalar içinde iki anlamlı olarak yorumlanır.

Rüyada altın görmek ne anlama gelir?

İki anlamlı rüya sayısı çok fazla değildir; genelde ekonomik olan rüyalarda çift anlamlılık yani hem olumlu hem de olumsuz anlam vardır. Sizler rüyanızı düşünerek ve hayatınıza dikkat ederek, rüyanızın hangi yöne gittiğinizi anlayabilirsiniz.

Rüyada altını görme şekliniz rüyanın yorumuna eti edecek olayların başında geliyordur. Öncelikle bu işin maddi yönünden yorumunu yapalım. Rüyada biri size altın getirip veriyorsa; sabır etmenizi gerektiren işarettir. İstediğiniz olur ama sabır etmezseniz asla olmaz. İkinci durum ise sandık içinde bulunan altındır; büyük rüya yorumcuları ve rüya işaretler kitabı bu durumu bir sır olduğuna dair yorumlar.

Altın Görmek

Ekonomik sırdan bahsetmiyoruz; sizin hayatınızda çok önemli olan ama sizin erişemediğiniz bir sırdan.

Son durum ise bir yerde gömülü olan altındır; rüyanızda buna benzer bir durumla karşılaştığınız zaman, rahatsız ettiğiniz biri vardır anlamı taşır. Son durum biraz maneviyat da içerir. Sizlerin rahatsız ettiği kişi bu dünyadan göçmüş biridir. Böyle bir durumda aile mezarlığını ziyaret etmenizi sizlere öneririz.

Rüyaların bilinçle ilgili noktasına da değinmek istiyoruz; sizler aklınızda olmayan ya da hiç duymadığınız bir olayı da rüyada görebilirsiniz; rüyaların maneviyatı çok yüksektir. Bunu dini bütün âlimler kabul ederler. Sizlere tavsiyemiz altın rüyası bereketli olduğu kadar da manevi bir rüyadır tedbirinizi alın ve rüyanızın yorumuna iyi bakın.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumundan, sanal kahve falına kadar birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın