Rüya Yorumları

Rüyada altın görmek ne anlama gelir?

Yazar: Özlem Ege

Altın rüyalar için de en çok merak edilenlerden biridir. Kim istemez ki odalar dolusu altınım olsun. Ya da kaynana gıcıklık vermek için ellerin bilezik dolsun. Ancak rüyanda görürsünüz diyenler için dua edelim de rüyamıza girsin neden mi? Altın berekete delalettir. Rüyalar bizlere kaderin bir işaretidir. Hepimiz rüyalarımız da bazı olaylar görür ve bunun etkisin de birçok olay yaşarız şimdi sizlere altın rüyasını açalım.

Rüyada altın kişilerin maddi manevi bollukla ödüllendirileceği anlamına gelir. Sizler bu rüyadan sonra iş hayatınız da atılımlar yapın sizlere bolluk gelecek bu rüyanın anlamı bu ama siz de bunu almak için çabalayın armut piş ağzıma düş gibi bir durum asla olmayacaktır. Sizler için aşk hayatınız dada kavgaların biteceği denizde fırtınaların dineceği anlamına geliyor. Sizlerin bu rüyayı görmenizden biz de çok mutlu olduk.

Rüyada altın görmek

Rüyada altın almak sizlerin hayatınız da daha çok çaba göstermesi gerektiği anlamına gelir. Şöyle anlatalım size bir rızık biçilmiş ve bu çok büyük bir bolluk olacak sizler bunu almak için bundan sonra ne kadar çabalayacaksınız? Bu işte kilit nokta bu olacak çabanız kadar bollukla buluşacaksınız. Sabah kalkıp bu yazıyı okuduktan sonra durmadan çabalayın ve işiniz yoksa atılım yapın ama bir şeyler yapın.

Rüyada altın bozdurmak

Bu sizler için altın rüyaları için de olumsuz olan tek rüyadır. Altın bozmak öyle öldüm bittim diye bir işaret değil ama yine de işleriniz de biraz sıkıntı çekeceksiniz. Bu sıkıntılar uzun sürer mi? bunun anlamı da rüyanız da saklı eğer rüyanız da bozduğunuz altının miktarı yüksek ise biraz fazla sürebilir. Genel olarak çok uzun süreceğini düşünmüyoruz.

Rüyada altın görmek ve altın bileklik takmak

Bu kadınların görebileceği en güzel rüyadır. Bu rüyanın anlamı özellikle bekâr kızlar için çok önemlidir. Neden mi? Siz bu rüyayı görürken kader bağınız bağlanıyor ve evleneceğiniz kişi ile aşkınızın ateşi yanmaya başlamıştır. Sizler için evlilik olurken evliler için ise çocuğa hazırlık başlasın. Bu olumlu rüya için sizleri şimdiden kutlarız.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın