Rüya Yorumları

Rüyada ayna görmek ne anlama gelir?

rüyada ayna görmek
Yazar: Özlem Ege

Günümüz de insanlar ayna, bardak kırıldığı zaman nazar çıktı ya da kötülük gitti der ve bazıları buna inanırken bazıları ise batıl der. Biz sizlere şunu diyelim bir anda olan hiçbir şey tesadüf değildir. Her şey de bir anlam vardır ama kendiliğinden olan yani siz bilerek yaptığınız bir olayda mana aramayın. Rüyalar bu anlamlı olayların en manalısıdır. Her rüyanın bir anla mı vardır sadece doğru yorumlansın. Rüya da ayna görmenin doğru yorumunu size yazalım.

Rüyada ayna görmek

Ayna görmek tek bir anlamla yorumlanamaz. Rüyada ayna da kendinizi nasıl gördünüz ayna kırık bir ayna mı? Bunar çok önemli konulardır. Ben sadece rüya gördüm ve rüyam da bir ayna vardı. Diyorsanız onun yorumunu genel olarak anlatmaya çalışalım.

Ayna mutluluk ve kederin en belli yansıtıldığı rüyalardır. Mutluluk olması için aynanın kırık olmaması ve teniz olması şarttır. Bu şekil de görülen rüyalar hep olumlu çıkacaktır. Ayna da mutlu bir yüz görürseniz de bunların anlamı bereket ve sizler için bolluğun nail olacağı demektir. Şimdi sizlere bu rüyaları daha geniş bir şekil de yorumlayalım.

Rüyada ayna kırılması

Rüyada ayna kırılması sizler için olumsuz işaretlerdir. Nasıl olumsuz?  Kırık ayna iş ve aşk yönünden sizlerin işlerinin rast gitmemesi demektir. Son zamanlarda işiniz de problem yaşıyorsanız, ayağınızı denk alın deriz çünkü bir an da sizi kapının önüne koyabilirler. Daha sakin ve patronlarınızla iyi geçinin.

Aşk yönünden bunun iki anlamı vardır. Size daha kötü olandan bahsedelim evliler de değil ama sevgili olanların ilişkisinde aldatılma anlamına gelir dikkat etmeniz de hayır vardır. Kötü olan ise evli olanlar için karınızla ve ya kocanızla çok büyük kavgalar olabilir buna önlem almak için alttan alın ve ev için de biraz sakin olun.

Rüya da aynaya bakmak

Rüyada aynaya bakmak olumlu ve olumsuz yorumlanabilir orda ki ince nokta baktığınız da gördüğünüz yüz şeklidir. Gülen biri veya kendinizi gülerken görüyorsanız bu mutlu haberler alacaksınız ve her şey yoluna girecek demekken tam tersi yüzler görmek ise sizlerin işlerinin kötüye gideceği veya iftiraya maruz kalabileceğiniz gösterir.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın