Rüya Yorumları

Rüyada Banyo Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar: Özlem Ege

Rüyalar insanların bilinçaltı diye yorumlanır ama bu öyle değildir. Öyle olsa rabbim Hz. Yusuf’a bu özelliği yani rüya yorumculuğunu mucize diye verir mi? Sizler rüyalarınızla bir bağla bağlanmışsınız ve bu rüyalar sizlere geleceğiniz adına bir işarettir. Şunu söylemek gerekiyor ki sizler için verilen bu işaretleri zamanında fark ederseniz hayatınız da çok şeyi değiştirebilirsiniz.

Rüyada banyo görmek iki anlama gelir ilk anlamı evlilikle ilgilidir. Bekâr bir kadının daha bir süre evlenemeyeceği evli bir kadının ise çocuk sahibi yâda kocasıyla arasının düzeleceği anlamına gelir. Maddi olarak su varsa rüyanız da bu bir berekettir. Yani bu rüyadan sonra borçlarınızdan kurtulacaksınız. Maddi geliriniz olursa da bu altın olarak olacaktır.

Rüyada banyo görmek

Temizlik yapmak rüyalar da iyi anlama gelen ve hayatınız dan silinmesi gerekenlerin silineceği girmesi gerekenlerin de gireceği anlamındadır. Bununla birlikte banyo temizlemek en farklısı ve kötüsüdür. Bu temizlik rüyalarının aksine sizlerin çevreniz de bir fitne olduğu ve size uzak olmadığının en büyük kanıtıdır. Sizin çevrenizle aranız bozulacak ve bundan sonra sevdiğiniz insanlar birini manevi olarak kaybedeceksiniz. Yani çevrenizden uzaklaşacak. Bu rüyanın iyi bir anlamı olması için bu banyoda sizin istemediğiniz bir şekil de su akması lazım bu su her şeyi temizleyecektir. Yoksa başta dediğimiz gibi rüyanızın anlamı çok da iyi sayılmaz.

Rüya da banyo görmek ve banyo yapmak

Banyo rüyalar için de çok az olumlu yönü olan rüyalardan bir tanesi olmakla birlikte genel anlam da kötü anlamları olan bir rüyadır. Bu rüyanın da anlamı olumsuza daha çok yakındır. İlk olarak rüya da banyo yapmak aşk hayatını fazlasıyla etkileyecek bir rüyadır. Bu rüyadan sonra bilin ki sevgiliniz sizden soğuyor ve sizi terk etmeye meyilli bir karaktere dönüşüyor bakmayın onun aşkım cicimlerine o aslında sizi kandırıyor ve gözünüzü boyuyor. Bize inanmıyorsanız onu test edebilir ona bir yem atabilir ve karşılığında ne olduğunu görebilirsiniz. Bu rüya sizin normal olarak göreceğiniz bir rüya değil sizler için bir uyarı niteliğindedir. Siz de rüyamızın işaretlerine iyi bakın.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın