Rüya Yorumları

Rüyada Bozuk Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar: Özlem Ege

Rüya yorumları İslam coğrafyasında olan Hz. Yusuf’a bir mucize olarak verilen Türklerde de mitoloji örneği olunarak görülmektedir. Hepimiz gece rüya gördüğümüzün sabahına acaba bir anlamı var mı diye bakarız. Peki rüyamız da emir para görmenin bir anlamı ar mı işte rüya da demir para görenler ve rüyalarının yorumları.

Rüyada bozuk para görmek

Rüyada bozuk para görmek

Gece rüyanızda bozuk para gördüyseniz şanlı günler yaşayacaksınız. Bozuk para bolluğun bir işareti olarak görülmektedir. Darlıkla geçen günleriniz varsa toplayın dar günlerin bavullarını artık evinizi terk edecektir. Bununla beraber demir para yani bozuk para demirin güç anlamını da çağrıştırır. Manevi olarak zor günleriniz de bitecek ve güç bende artık diyeceğiniz günler çok yakında sizlerle.

Rüyada bozuk para

Rüyada bozuk para

Rüyada bozuk para iyi anlama gelmektedir. Rüyanız da bozuk parayı hangi şekliyle gördüğünüz de önemli olmakla birlikte bozuk para almak vermek veya başka şekilleri de farklı yorumlanmaktadır. İşte sizler için bozuk para görme şekilleri ve yorumları

Bozuk para almak

Bozuk para almak

Rüyada bozuk para alıyorsanız sevinmeye başlayın şimdiden neden mi rüyanız da bozuk para almak sizi yormadan çok çalışmasından elinize para gelecek demektir. Belki bir piyango belki loto veya bir miras mı diyelim ama sizin için bereketli günler başlıyor. Eve koyduğunuz paralar çoğalacak benim paramın hiç değeri yok hemen bitiyor dediğiniz o günler şimdiden geride kaldı diyebiliriz. Sizler için zor ekonomik günler bitti.

Rüyada bozuk para bulmak

Rüyada bozuk para bulmak

Rüyada bozuk para bulduysanız gücünüz daha da artacak eğer zayıf bir maddiyata sahipseniz bundan sonra artacak bir ekonominiz olacaktır. Bununla birlikte bu bolluğa sahip olmak istiyorsanız rüyanızın size bir şartı var ve bir iyilik yapın bu iyilik size gücün ve ekonominin kapılarını açacaktır.

Rüyada bozuk para saymak

Sabah kalktınız ve gördüğünüz rüyada bol bol bozuk par mı sayıyordunuz. Bu da yaşamınız da bir makama ve bu makam mevkiden iyi bir kazanç elde edeceğinize işarettir. Bu makam devlet makamı değildir. Hangi işe girerseniz girin bir müdür veya kurduğunuz işte beyefendi olacaksınız. Şimdiden gireceğiniz iş için ya da başvuracağınız iş için geç kalmayın siz bu rüyadan sonra büyük insan olacaksınız.

Rüyada bozuk para toplamak

Rüyada bozuk para toplamak da yine zenginliğe delalet olsa da bira bu yol cefalı olacak ve hemen gerçekleşmeyecektir. Siz rüyanızda topladığınız bozuk paraları seyrek buluyorsanız bu da sorun değil uzun zamana yayılsa da bir yola çıktıysanız vazgeçmeyin. Siz zengin olmak için ilk işareti aldınız gerisi sizlerde.

Rüya da bozuk para vermek

 Siz rüyanız da bozuk para verdiyseniz ailevi işleriniz de veya aşk hayatınız da her şey sizler için olumlu olacak. Ben rüyam da bozuk para verdim diyorsanız. Yardımlar yapın ve rızkınız 100 kat olarak size dönecektir sakın vermeden almayı düşünmeyin ve siz de en iyi hayatı hak edenler arasına girdiniz.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları rüya yorumundan, sanal kahve falına kadar birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Rüyada Arkadaşını Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın