Rüya Yorumları

Rüyada domates görmek ne anlama gelir?

Yazar: Özlem Ege

Rüyaların herkese göre farklı anlamları olmakla birlikte bizler için bu rüyaların yorumunda kelime rüya bağı ve İslami rüya kitapları önemlidir. Sizlerin rüyalarını da kafamız dan değil manalarını arayarak ve bağlantılarını kurarak yorumluyoruz şimdi rüyada domates görmek ne anlama gelir bakalım.

Rüyada domates görmek

Rüyanız da domates gördüyseniz sizlere sadece güzel haberler vermeyeceği anlamına geliyor. Rüyada domates gördüyseniz bu altının bir işareti olarak çıkmaktadır. Domatesin rengi eğer çağla yani yeşilse bu paranın bir işaretidir. Geçmişten günümüze gelen rüya yorumcuları ise domatesi kedere de işaret etmiştir. Rüyanız da domates gördüyseniz ve ardından elinize bolca para geçtiyse sakın bu paranın hepsini kendinize ayırmayın bu paranın bir bölümünü başkalarına yardım yapmadığınız sürece bu para size uğur getirmemektir. Rüyanızın tam anlamı buydu. Size bu yoruma göre adımlar atabilirsiniz.

Rüyada domates almak

Rüyada domates almak
Rüyada domates almak

Rüyada domates almak iki anlamla ifade edilir. İlk anlam olarak domates sizin paranızın değerlendirileceği ve yapacağınız işler de paranızın daha da artacağı anlamına gelir bu ilk anlamıdır. İkinci mana olarak da aldığınız domates size başka bir kişi tarafından para ya da başka bir şekil de maddi yardımlar geleceğinin ve sizin de bu yardımları iyi değerlendirmeniz gerekeceği anlamına gelmektedir. İkinci anlam çıktığı zaman siz bu paranın fitresini vereceksiniz ve ondan sonra bu para değerlenecek rüyanızın tam anlamı budur.

Rüyada domates tarlası görmek

Rüyada domates tarlası görmek
Rüyada domates tarlası görmek

Rüyanız da domates tarlası gören bir kişi iseniz sizin kimselere anlatamadığınız dertleriniz vardır. Siz de bu rüyayı gördüyseniz merak etmeyin anlatmanıza gerek kalmadan bu olaylar çözülecektir. Sizlerin sağlık sorunları varsa ve bu sorunlara çare de bulunmuyorsa bu rüya sizlere çözüm bulunacağı konusunda bir uyarı olmakla beraber vazgeçme diye bir uyarıdır. Ayrıca iki anlamı da vardır. Bu anlam ise sizin hayatınız da eğlenceleri günler beklediğine de bir işarettir. Sizler de bu rüyanızın anlamlarını merak ediyor ve nasıl olacağını merak ediyorsanız bu yorumu dikkate alın ve ona göre hayatınıza farklı yönler verin. Pişman olmayacağınız gibi sizde bundan sonra sağlık para veya başka bir noktada huzura erecek kişilerdensiniz.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları rüya yorumundan, sanal kahve falına kadar birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Rüyada Bit Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın