Rüya Yorumları

Rüyada eski sevgili görmek ne anlama gelir?

eski sevgili
Yazar: Özlem Ege

Rüyada eski sevgili görmek çokça görülen bir durumdur bunun anlamı çok fazladır. Eğer bir sevgiliniz varsa ve hala eski sevgilinizi rüyanız da görüyorsanız bu hayatınız da bulunan kişi ile yolların ayrılacağı anlamını bize vermektedir. Bu rüyayı görene kadar sevgilinizle problem yaşıyorsanız ve üstünde bu rüyayı gördüyseniz bilinki işler rast gitmiyor ve ayrılığa hazır olun. Rüyanızın en açık tabiri tam anlam olarak budur. Daha farklı yorumlarda yapılabilir ama bizler için anlamı budur.

Rüyada eski sevgiliyi sürekli görmek

Rüyada eski sevgiliyi sürekli görmek
Rüyada eski sevgiliyi sürekli görmek

Öncelikle şunu açıklayalım eski sevgiliyi görmek ve sürekli görmek arasında fark çoktur. Eski sevgilinizi sürekli rüyanız da görüyorsanız bu onun çok özlediğinizi değil eski sevgilinizin bir buhran sıkıntı deryasında olduğuna delalettir. Eğer hala dost iseniz onu uyarın ve bu dertten kurtulmasına yardımcı olun sizin de bir sevgiliniz varsa uzak durun çünkü bu buhran sizede geçebilir.

Rüyada eski sevgilinin aramasını görmek

Rüyada eski sevgilinizin aradığını görüyorsanız onun çok pişman olduğunu ve sizle yan yana gelmek istediğine bir işaret vermektedir. Sizin arkanızdan birçok iş çevirmiş ve bu yalanlar da tek tek ortaya çıkacağı için ben size tekrar yanaşmayın derim rüyanızın anlamı bize göre budur. Yine de karar sizindir. Eski sevgili rüyaları genel anlamda çok az hara yorulurum ve eski sevgiliniz rüyalarınıza girdikten sonra bir tek olumlu anlamı olabilir etrafınız da uzun süredir konuşmadığınız veya sevdiğiniz ve konuşmadığınız biri ile barışacağınız anlamına gelmektedir. Tek olumlu anlamı bu desek doğru olur.

Rüyada eski sevgiliye sarılmak

Rüyada eski sevgiliye sarılmak

Rüyada eski sevgiliye sarılmak iki anlamla ifade edilir. Bunun ilk anlamı olarak olumlu olanından bahsedelim eski sevgiliye sarılmak sizlerin mutlu günlere koşar adım ilerleyeceğiniz anlamını taşır ve siz bu rüyadan sonra huzura eresiniz. Olumsuz anlamı ise sizi bir buhrana sürükleyeceği anlamıdır. Bu rüyadan sonra işiniz biraz ters gidebilir dediğimiz gibi eski sevgili rüyaları çok olumlu sonuç doğurmaz genel de olumsuz doğurur ama biz sizin için olumlu olmasını dileriz. İnşallah hayatınız da mutluluk bulursunuz.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları rüya yorumundan, sanal kahve falına kadar birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Rüyada Doğum Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın