Rüya Yorumları

Rüyada Güvercin Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar: Özlem Ege

İnsanlar gece rüyalar görürler bilinki rüyalar sadece gece size yansıtılan bir oyun tiyatro değildir. Güvercin çeşitli anlamları olan bir varlıktır asıl anlamı barıştır güvercini rüyanız da nasıl gördüğünüz sizler için nasıl göründüğü çok önemlidir. Bunu hatırladığınız zaman gerisini halletmek kolaydır. Sizler için rüyada güvercinin alt başlıklarını ele alalım bu alt başlıklara göre rüyanızın anlamını bulabilir ve ona göre hareket edebilirsiniz. Sizler için en doğru rüya tabirini vermeye çalışıyoruz bunu yaparken hem İslami rüya tabirleri hem de rüya tabirler kitapları ve farklı dinler de rüyaların yorumlarından faydalanıyoruz. Unutmayın ki Hz. Yusuf alehiselamın en büyük mucizesi rüya yorumlamaktır.

Rüyada güvercin görmek

Rüyada güvercin görmek gördüğünüz şekle göre değişir eğer güvercini uçurtuyorsanız bu sizin bir barışa aracı olacağınız anlamına gelmektedir. Eğer ki güvercini kanatları kırık bir şekil de görüyorsanız bu güvercin sizi bekleyen bir düşman veya yakınınız da sizle alakalı kötü düşünen birinin olduğunu gösterir. Güvercin gelip pencerenize konduysa ve içeri girmiyorsa size güzel bir haber var ve bu haber size gelmek için yapacağınız bir hareketi beklemektedir anlamında yorumlanmaktadır. Güvercin gelip karınızın karnına konduysa veya karınızın üstüne pislediyse karınızın çocuğu olduğu anlamına gelmektedir. Güvercini iki tane gördüyseniz bu evlilik ve sizi bekleyen bir aşk olduğuna anlam getirmektedir. Buna bağlı olarak sizler rüyanız da hangi şekilde gördüyseniz anlamını da buna göre yorumlayın ve adımlarınızı buna göre atın.

Rüyada güvercin yakalamak

Rüyada güvercin yakalamak sizlerin sevilen bir insan olduğunuzu ve sizler için çevrenizde iyi konuşmalar yapıldığının kanıtıdır. Bu kadar iyi bir insanın yüce rabbim hakkını verecek ve siz bollukla ödüllendirileceksiniz. Bu rüyanın bir diğer anlamı da size gelecek bir insanın iyi haberlerle dolu olduğu ve bunun yanı sıra karşınıza çıkacak kişinin iyi meziyetlerle donatılmış olunması anlamına gelmesidir. Sizde rüyanızı bu şekilde gördüyseniz tabirine dikkat edin ve çevrenizi iyi yorumlayın bu rüyamıza göre olacak olaylar sizin çevreniz de şekillenecek ve sizi mutlu edecek gelişmeler olacaktır. Sizin için bu rüyanın en gerçekçi ve güzel manası budur. Karar sizin rüyanıza göre kendinize yön verebilir ve olumlu hayatınıza başlayabilirsiniz.

Telefonda fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularını kaçırmayın. Burç yorumundan, sanal kahve falına kadar tüm fal çeşitleriyle gerçekleri öğrenin!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Rüyada Bisiklet Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın