Rüya Yorumları

Rüyada halı almak ne anlama gelir?

Yazar: Özlem Ege

Halı Türklerde bir mit geleneğidir ve halıcılık ilk mesleklerdendir. Bunun da hayatımız da önemli bir yeri olan bir rüya olduğunu ve az görülen bir rüya olduğunu söylemekle başlayalım. Rüyada halı görmek sizi şanslı kullar arasında sayar neden? Halı rızık ve bereketin en kutsal göstergelerindendir. Halıyı siz aldığınız için bu şartlar sizi de işin içinde emekle kılar. Bu mükâfatları almak ve bolluğa karışmak için eskisinden fazla çalışmalısınız.

Rüyada halı almak

Rüyanız da halı gördüyseniz bu da zenginliğin bir işaretidir. İnşallah gördüğünüz halının rengi kırmızı veya yeşildir ki yeşil bol para kırmızı bol altını temsil eder. Sizler de rüyanızı bu anlam üzerinden yorumlayıp hayatınız da yaşanacak bu olumlu günlerin tadını çıkarabilirsiniz. Sizler için en iyisi olması bizim en büyük dileğimizdir.

Rüyada halı sermek

Rüyada halı sermek olumlu bir rüyadır fakat rüyanın manaları yerine yani rüyaya göre değişir eğer bu halıyı evinize serdiyseniz bu bolluğun bereketin evinizin içine girmeye başladığını size kıymet bilme adına bir işaret olarak gözlemlenebilir. Onun yanı sıra halıyı iş yerine serdiyseniz bu işlerinizin artacağını ve daha çok para kazanacağınız anlamına gelir. Bununla birlikte halı serip üstüne çocuk oturtmak bebeğin ve güzel günlerin en kesin habercisidir.

Rüyada halı almak ne anlama gelir?

Rüyada halı silkelemek dertlerin dışarı atıldığına en büyük delalettir. Bu halıyı evinizin damın da ve ya balkonda yapıyorsanız size sıkıntı veren kişi yakınımızda da olan bir kişidir bununla beraber uzakta bilmediğiniz bir yerde ise sıkıntılar evinizden gitmiştir rahat bir nefes alın.

Rüyada halı silmek

Rüyanız da halı silmek sizlerin için de bulundurduğu bütün kötü anları atıp içiniz de kime karşı tuttuğunuz varsa onları dökeceğiniz anlamına gelmektedir bu çok kolay bir şekilde olmayacaktır ama sonun da siz rahat edip bütün oyunları bozacaksınız.

Rüyada halı yıkamak

Yıkamak yani su her zaman temizliğin ve ferahlığın işaretidir halı yıkama ise bunun aile ve i içinde ferahlatacak haberler geleceğinin bir kanıtı olarak gösterilir. Sizler de bu rüyayı gördüyseniz dert tasa ve vb. şeyler le vedasın ve kurtulun. Bitti gitti her şey rüyanızın tabiri budur.

Telefonda fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularını kaçırmayın. Burç yorumundan, sanal kahve falına kadar tüm fal çeşitleriyle gerçekleri öğrenin!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Rüyada eski sevgili görmek ne anlama gelir?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın