Rüya Yorumları

Rüyada İncir Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar: Özlem Ege

Rüyada incir ağacı görmek mükemmel bir şeydir. İncir kutsal bir meyve olmakla birlikte bu rüyada incir ağacı gören kişi Allahın sevdiği kulları arasındadır. Hele bir de incir ağaçlarından süt geliyorsa daha bir güzel bir rüya olur. Siz de rüyanız da bu ağacı gördüyseniz Allahın kullarında gördüğü iyiliğe karşı verdiği bolluktan bereketten nasibini fazlasıyla alacak insanlardansınız. Bu güzel rüyanın güzel tabiri bu olmakla birlikte çok şanslı bir bireysiniz.

Rüyada incir ağacı ve incir meyvesi görmek

Rüyada incir ağacı ve incir meyvesini bir arada görüyorsanız çok güçlü bir yapıya ve kişiliğe sahipsiniz demektir. Siz doğruluk için savaştıkça size hep bir engel çıkmış durumdadır. Bu rüya size diyor ki kurtuluyorsunuz. Artık gam ve keder bitecek her şeyden feraha ereceksiniz. Bunun en güzel yanı bolluğa ve berekete erecek bu bolluk sadece para olarak değil mutluluk olarak da ferahın dibine dibine vuracaksınız. Bu güzel rüyanın en anlamlı içeriği veya özeti budur.

Rüyada incir toplamak

Rüyada incir toplamak insanların yüzüne serpilmiş bir nur gibidir. Rüyasında incir toplayan kişi her zaman helali bulacak kendi ve ailesinin boğazından asla haram geçirmeyecektir. Bolluğa ererken bile çalışarak kazanacak haramla ekmek olmaz diyecektir. İnsanlar için en büyük mutluluk olan helal lokma size ihsan olunmuştur. Bu mutluluk veren rüyadan size bahşedilen nokta tam anlamıyla bu şekildedir. Sizde bu güzel rüyanın hakkını verirsiniz inşallah.

Rüyada incir yemek

Rüyada incir yemek size iki mana vermektedir. Bunun ilk anlamı olarak hayırlı anlamına bakalım ilk anlam olarak vaktinde dalından koparılan incir size mutluluk huzur ve bir o kadar maddi bolluk verecek anlamına gelir. Diğer anlamı ise vakti dışında yenen incirdir bu da yorgunluk huzursuzluk siz bekliyor demektir. Bu iki rüyadan da sizin için en hayırlısı olur inşallah demekten başka bir şey diyemeyiz ama rüyanızın vakitli bir şekilde anlamı bu şekildedir. Bundan sonraki süreçte rüyanızın ne tarafa gideceğini siz bilecek ve yön vermeksiniz çevrenizi iyi süzerek bu işi halledebilirsiniz.

Siz de online fal baktırmak için tıklayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Rüyada Kız Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın