Rüya Yorumları

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir
Yazar: Özlem Ege

Rüyamız da kedi gördüğümüz zaman hem korkmalı hem de bizlere karmaşalı bir yaşam sunar kediler bizim için karışık hayvanlardır ve nankörlük özelliği ile bilinirler rüyada gördüğümüz kedileri görme şeklimize göre değişir. Şimdi başlıklar halinde inceleyelim.

Rüyada kedi beslemek

Rüyada kedi beslemek

Rüyada kedi beslemek hem olumlu hem de olumsuz iki mana arasında gidip gelir eğer siz doğru yolu seçerseniz sizin için olumlu olur. Olumlu anlamı şanstı ki kediler şansları ile meşhur canlılardır bununla birlikte nankör olmaları ise bizi üzecek ve üzmek isteyen kişilerin etrafımız da oldukları konusunda bizi uyarmaktadır. Eğer işler iyiyi gidiyorsa akışına bırakın yok kötüye gidiyorsak düzeltmek için çok az vaktiniz vardır.

Rüyada kedi görmek

Rüyada kedi görmek

Rüyada kedi görmek bizim için bir nevi yardım geleceğine bir ön bildiri olmuştur. Bununla beraber kediler bizden yardım alıyorsa bu da alacağımız olumlu haberlerin bir şarta iyiliğe bağlı anlamına gelir. Bu rüyada ki kedi yatak odasında gördüyseniz bu da aşkın en büyük işareti olmuştur. Bununla birlikte bir aile içinde olan kediler birlik ve beraberlik göstergesidir.

Rüyada kedi görmenin psikolojik yorumu

Rüyada kedi görmenin psikolojik yorumu

Kediler hırs ve nankörlükle bir anılan hayvanlardır. Bu kediler eğer rüyanıza girdiyse bu sizin hırs ve öfkeli bir durumda olacağınızı değilse de o hali alacağınıza bir göstergedir.  Sizler için düşeceğiniz durum değil kurtulma yolunuz önemlidir. Öncelikle rüyanız da ki kedi kara ve vücudunda beyaz olmayan bir kediyse bundan kurtulmakta biraz yardım almanız gerekecektir. Beyaz bir kedi gördüyseniz bu durum kadar zor olmayacak ve zaman sizler için ilaç gibi gelecektir yalnız siz şunu yapmayın ve kendinizi Salı vermeyin ve bu durumu aşmak için çabalayın.

Rüyada kedi ısırması

Rüyada bir kedi sizi ısırıyorsa bunun olumlu bir anlamı yoktur. Başınıza gelecek olumsuz şeyler bir uçan başlayacaktır. Sizler buna şimdiden hazırlıklı olun. Bu zararları uzaktan beklemeyin ve size yakın çevrenizden başlayın beklemeye baktınız çevrenizde her şey ılımlı iş hayatınıza dikkat edin çünkü bu durum sizi alaşağı edecek kadar ağır ve kolay teğet geçecek bir durum da olabilir.  Neler olacağını bekleyip göreceğiz…

Siz de online fal baktırmak ister misiniz? O zaman tıklayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Rüyada Karınca Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın