Rüya Yorumları

Rüyada Kusmak Ne Anlama Gelir?

Yazar: Özlem Ege

Rüyada kusmak iyi yorumlanmaz.  Sizler için içinizde birçok dert birikecek diyebiliriz. Bu dertleri kusmak sizin için çok zor olacaktır. Sizlerin bu kötü durumla karşı karşıya gelmeniz kesin olmakla birlikte bu olaydan kurtulmanın bir yolu vardır. Ben bu yolu nasıl atlatırım diyorsanız yapacağınız tek şey dertlerinizi paylaşmasak çözüm bulmaktır. Şu durumda yapılacak tek iş budur. Rüyanızın tabiri ve bu kötü rüyanın sonuçlarını aşmak sizlerin elin de tanrı yardımcınız olsun.

Rüyada kusmak görmek

Rüyada böyle bir durumla karşı karşıya kaldıysanız. Sizin yaptığınız bir şeyi beğenmeyen ve size sormadan bir şey yapan birinin size karşı pişmanlık duyduğu anlamına gelir bununla birlikte yapacağınız bir işte sizin de pişmanlık çekebileceğinizi de ifade etselde asıl olan ilk anlamıdır. Size yaptığının pişmanlığını çeken bu kişi büyük olasılıkla akraba ve 2 3 derece içinde yakınlığı vardır. Bu rüyadan hayır çıkarmanın yolu size pişmanlığını anlatan kişiyi affetmek ve ondan bir konu da yardım almaktır onun yardımı siz yarayacaktır.

Rüyada kusmak nedir

Rüyada kusmak nedir

Rüyada kusmak sizle için olumsuz düşünceler demek zorundayız. İlk olarak sizi bekleyen bir hastalık vardır diyebiliriz bununla birlikte iş hayatınız da iflas da sizin karşınıza her an çıkmaya meyillidir. Bu sıkıntılardan kurtulmanın bir yolu maalesef yoktur bu sıkıntıları yaşayacak ve bu durumdan çabalarınızla kurtulacaksınız. Bu sizler için en iyi yöntem ve rüyanızın önlemi olacaktır.

Rüyada kusmuk görmek

Bu sizin için hatta kişi psikolojiniz için iyi bir duyurum bu güne kadar hep kendinizden ve kendinizi eleştirmekten kaçtınız ve kaybettiniz bu rüya sizi vicdan kalp ve beyin arasında vicdan muhasebesi yapmaya davet etmekle bundan sonra yaşanacak süreçte sizlerin iyi kapıların anahtarlarıyla ihya olmanız anlamın da hoş hatta bu rüya cinsinin tek olumlu rüyası olarak tabir ettiğimiz bir rüyadır.

Rüyada kustuğunuzu görmek

Rüyada kustuğunuzu görmek

Bu sizin bu güne kadar yaptığınız her şeyden pişman olduğunuz ve tövbe et5mek istediğiniz anlamını taşımakla birlikte sizlerin bu tövbeyi yapma şeklinizin bir imam yoluyla ve yahut o niyette bir kişi tarafından olacağına işarettir.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Rüyada Örümcek Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın