Rüya Yorumları

Rüyada Mezar Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar: Özlem Ege

Gece uyudunuz ve rüyanızda mezar açtığınızı mı gördünüz. Bu sizin için hayırlı bir işe vesile olacaktır. Eğer kazdığınız mezar dar ve küçük ise ileride size küçük apartman, ev ve herhangi şeylere sahip olacaksınız eğer kazdığınız mezar derin ve geniş ise güzel geniş ferah huzur verici bir ev, apartman veya bir villaya sahip olabilirsiniz. Bunun diğer anlamı ise sizin ahiretinizle ilgili de olabilir. Eğer açtığınız mezar dar ise ahiret dünyanız biraz sert geçebilir. Geniş ise sizi ferah bir ahiret beklemektedir.

Rüyada mezar görmek

İnsanların mezar görmesi öncelikle sizin ölümü artık içselleştirdiğinizi ve bu duruma hazır olduğunuzu gösterir. Bununla beraber maneviyatla ilgili bir mesaj olup böyle bir rüya gördüyseniz maneviyatınız da genişleyecektir. Merak etmeyin bu rüyadan sonra ahiret hayatınızdan biraz daha emin olabilir. Allahın bağışlayacağı kullardan olduğunuzu anlayabilirsiniz. Gördüğünüz mezarda ışık da varsa bu da sizin büyük bir iyilik yaptığınız anlamına gelmektedir.

Rüyada mezar görmek mezarlığa gitmek

Bu rüyanın tabiri sizler için çok güzeldir. Eğer böyle bir rüya gördüyseniz siz insanlık için çabalayan aç giydiren doyuran bir insansınız sadece kul gözünde değil Allah katın dada bunun sizin için bu şekilde olduğunun bir kanıtı cevabıdır. Bu rüyanın en hayırlı manası anlamı bu şekilde tasvir edilmiştir. Sizler için hayırlı olsun. Sizde bu rüyaya nail olduğunuz için şükür edebilirsiniz.

Rüyada mezar görmek mezarlığa gitmek

Rüyada mezar kazmak Rüyada mezar kazmanın birçok asli anlamı vardır. Mesele burada siz kendi mezarınız mı yoksa başkanına mı mezar kazdınız. Eğer siz kendinize bir mezar kazdıysanız üzgünüm ki bu hiç te olumlu haberlere ışık tutan bir rüya değildir. Eğer siz başkasına bir mezar kazdıysanız. Bu farklı ve olumlu anlamlara gelmektedir. Özellikle sizler için yapılan hatalardan dönme maddi anlamlarda yüksek paralar elde ederek saygın bir kişiliğe gelmek bu rüyanın tabirleri arasında yer almaktadır. Sizin rüyanızın bizler için yapılacak en iyi yorumu budur. Bununla birlikte bu iki anlamdan sizler için olumlusu olsun diye diliyoruz. Sizde bu iki yoldan iyi olanla müjdelenirsiniz ve hep iyiye naklolursunuz diye temenni ediyoruz

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Rüyada uçağa binmek ne anlama gelir?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın