Rüya Yorumları

Rüyada Ölü Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar: Özlem Ege

Rüyada ölmüş balık görmek

Rüyada ölü balık görmek de pek olumlu haber verebileceğimiz bir konu değildir. Bununla birlikte sizler için şimdiden uyaracağımız konularda temkinli olmak gerektiğini söyleyebiliriz. İş hayatınıza dikkat edin şu an da ve birkaç gün için de elinize bir para gelecek ve bu para haram bir para olacak bu para sizler için hayra delalet olmayacak ve iş hayatınız da sıkıntılar yaşayacağınız zor günler sizleri bekliyor.

Rüyada ölmüş fare görmek

Rüyada ölü fare görmek

Rüyada fare görmek kötü bir haber değilken ölü fare görmek genel anlamda kötü bir haberi işaret etmektedir. Özellikle iş konusunda aldığınız ve alacağınız haberler sizleri üzecek iş de ortaklık yapıyorsanız daha da dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize de dikkat edin siz bu aralar sırtınızdan vurulacaksınız ama kim tarafından olacağına çevrenizi kontrol ederek bulabilirsiniz.

Rüyada ölmüş kedi görmek

Rüyada ölü kedi görmek

Rüyada ölmüş kedi görmek sizlerin bir dertten kurtulacağına delalettir. Sizler bu hayatta çok çabalamışsınız ve size hep bir ayak bağı olan bir durum söz konusudur. Merak etmeyin bu olumsuz durum artık bitecek ve sizler için en iyi günler gelecektir. Ayrıca bir yerden bir ortaklık teklifi veya iş teklifi gelebilir. Sizler de bu fırsatları iyiye çevirebilirsiniz ve kazançlı çıkabilirsiniz rüyanızın tabiri budur.

Rüyada ölmüş birini yıkamak

Rüyada ölü yıkamak sizlerin yorulduğunu yıprandığınızın bir kanıtıdır. Sizler bu işin en güzel çözüm rehini bulabilir ve artık sıkıcı duruma gelen bu konudan kurtulabilirsiniz. Elinizden geleni yapın ve allahın yardımını bekleyin bu rüya diyor ki o yardım size gelecek ama öyle ama böyle dayanın ve sabredin.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Rüyada öldürüldüğünü görmek ne anlama gelir?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın