Rüya Yorumları

Rüyada Öpüşmek Ne Anlama Gelir?

Yazar: Özlem Ege

Rüyada öpüşmek dini yorum ve rüya tabirleri olarak ii anlamda ifade edilir. Özellikle dini yorumu serttir ve biz size ikisini de anlatalım dini yorumu bunun ir zina olduğunu söyleyerek dünya malına tapıp ahiretini unutan kişiler tarafından görüleceğini söyler ayrıca bu başka erkek kadın içindir. Kendi eşinle öpüşmek ise şehvetli bir gün geçireceğinize delalettir.

Rüya tabirler kitabına göre ise insanların elde etmek isteyip de elde edemediği şeylerin bir göstergesi olduğunun kanıtıdır. Bununla birlikte insanlar için genel olarak çok da hayırlı bir iş arkadaşlık belirtesi olarak görülecek bir yanı yoktur. Rüyanın genel anlamı budur. Sizler de buradan bakıp özellikle dini anlamı üstünde kafa yorabilirsiniz.

Rüyada öpüşmek

 Rüyada öpüştüğünü görmek farklı konumlarda farklı anlamlar içeren bir durumun kanıtıdır. Bazı inanlar bu yazılanların sallandığı konusunda fikir verirler ama bu yazılanlar sallama değil rüyalarla ilgili araştırmalar sonucu yapılan yazılardır. Rüyada öpüşmek öncelikle eşiniz ile bir durumsa bu size gelecek bir haberi ifade etmektedir haberin olumlu yâda olumsuz olacağı konusunda bir bilgimiz yoktur.

Yaşanan öpüşme sevgiliniz veya nişanlınız ile oluyorsa bu da sizler için tez evlilik gerçekleşmesinin hayırlı olacağı anlamına gelmektedir. Bununla birlikte bu tez evlilik sizler için en hayırlı durum olmakla birlikte sizleri de koruyan bir durum olacaktır.

Öpüşme eviniz de yabancı bir kadın ve erkekle gerçekleşiyorsa bunun ya siz tarafınız dan yasta kocanız yâda karınız tarafından bir sevgi eksikliği var anlamına gelmektedir. Aile yapınıza e ya kendinizi test ederek bu durumu en iyi şekilde çözmek yine sizlerin elinde olan bir durumdur.

Rüyada öpüşürken basılmak ise sizlere gelecek bir kötü haberle ilgilidir bu durum sizi terk edecek bir kişi ve siz arkanızdan iş çeviren bir durum olabilir. Siz öpüşmek isterken sizi engelleyen bir manevi güç görüyorsanız rüyanız da bu da tam aksi olarak sizlere gelecek bir olumlu habere işarettir. Rüyalarınızın tabirleri ko0nusunda birçok işarettir bunlar sizler bu işaretleri ne kadar kavle alırsınız bununla birlikte sizler bu işin nesrindesiniz bunu ancak rüyaların sahipleri binilebilirler.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Rüyada uçağa binmek ne anlama gelir?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın