Rüya Yorumları

Rüyada Örümcek Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar: Özlem Ege

Örümcek çoğu insan için huylandırıcı bir hayvan olsa da rüyada iyi ve olumsuz tabirleri olan bir hayvan olarak bilinir. Bununla birlikte rüyada örümcek görmek insanlar için aile bağlarında kuvvet demektir. Eğer ki bu örümce eviniz de veya dolabınız da bir yerde ise bu da yaşanacak mali krizlere bir iştir. Örümceğin kapınıza kuracağı bir ağ sizlerin tehlike içinde olduğunuzu lakin rabbim tarafından korunduğunuza bir işarettir. Sizler için olumlu ve olumsuz yanı olan maddiyat bereket olumlu fakirlik ve düşman olumsuz yanları olmakla rüyayı gördüğünüz duruma göre bu iş değişir rüyanız içilen yapılan en büyük tabir budur. Bu tabirler sizin kader bağınız ve yol göstereninizdir.

Rüyada örümcek Görmek

Rüyanız da sadece örümcek ağı silerim ailenizde bir yıkılmaz bağ kurulduğunu göstermekle birlikte ağ içinde bir örümcek bulunuyorsa bu da sizler için fakirliği en büyük belirtisi olarak göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer rüyanız da örümcek ağı temizliyorsanız bu da sizin bu fakirlikten yavaş yavaş kurtulacağınız anlamına gelmektedir

Rüyada örümcek ağı görmek

Rüyada örümce ağı görmek ağı nerde gömdüğünüzle bağlantılı bir durumdur. Bu ağı kapı girişinde görmek sizler için bir durum göstergesi olsa da sizin yolda giderken yolunuza çıkan bir örümcek sizlerin iş hayatında yolunuza çıkacak bir engeli göstermektedir. Eviniz de tavanda yer alan bir örümcek huzursuzluğu pantolonunuz üstünde görülen zenginliği ifade eder en güzel örümcek yatak odasında görülen örümcek ve bu örümcek ağı sizin eşinizle olan güçlüğe ilişkilerinizi ifade eder.

Rüyada örümcek ağı temizlemek

Rüyada örümcek ağı temizlemek
Rüyada örümcek ağı temizlemek

Rüyada örümcek ağı görülmesi dini tabirlere göre bu rüyayı gören kişinin dinden uzaklaşmağı ve din konusunda farzlarla alakalı zayıflık belirtisi göstergesidir.

Sizler de bu şekilde rüyalar gördüyseniz hemen endişelendiğinizi bir test edip kendi adınıza bir öz değerleneme yapın ve zayıf noktalarınızla ilgili kendinizi değerlendirecek iler yapın.  Bu rüyanın sizler açısından hayırla veçhe olacağı konusunda ve bu rüyadan sonra kendinize daha çabuk geleceğiniz konusunda bir sıkıntımız yoktur. Rüyanızın tabiri budur. Bununla birlikte sizler için en doğrusunu vermeye alışıyoruz.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Rüyada Tren Yolculuğu Yapmak Ne Anlama Gelir?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın