Rüya Yorumları

Rüyada Patates Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar: Özlem Ege

Rüyada patates görmek insanlar için farklı tabirlerde olumlu ve olumsuz haberler vermektedir. Öncelikle söyleyelim ki bunlar sadece işarettir olup olmaması size bağlıdır. Bunun olumlu yanları nedir diye sorarsak bunlar bereket ve bolluktur. Bu bereket ürün de olabilir para da olabilir. Bunu daha geniş bir amblemde bakalım ve alt başlıklar halinde bakalım.

Rüyada patates almak

Rüyada patates almak olumlu sonuçlar doğurmaya gebe bir rüyadır. Bunun için ilk olarak niyetinizin iyi olması lazımdır. Bundan sonraki süreçte size helal lokmalar ve güzel nimetler gelecek aldığınız eş girdiğiniz iş her zaman olumluya yönelecektir. Sizler bu rızıklara layık insanlar olmakla beraber şunu da belirtenlerinki öncelikle iyi niyet ve yardım çok önemlidir yoksa rüyalar sadece bir rüya olarak kaldırılacaktır.

Rüyada patates görmek

 Rüyada patates görmek helal rızıkım en büyük göstergelerindedir. Bir de bu patatesi 40 derece güneş altında toplarken gördüyseniz onara ile birlikte size güzel haberlerde yağacaktır. Bunun yanın eşinizle yaşadığınız sıkıntılı kavgalar birer birer sona erecek ve sizler için en iyi yaşam sunulacaktır.

Rüyada patates kızartmak

Sizler eviniz de köz köz oturmuş ve düşünmektesiniz değil mi para yok pul yok hele birden işten de çıkartıldıysanız her şey terse gidiyor. Bununla birlikte rüyanız da bir de patates kızartırken gördünüz kendinizi uyanır uyanmaz hemen bir düşünün çevreniz de miras gelecek ya da borç verdiğiniz alamadığınız bir yer varmış çünkü bu para size gelecek ve sizleri ihya edip bütün sıkıntı dertten kurtaracaktır.

Patates kızartması

Çalıştığınız iş yeri ile problem yaşayan bir kişi olarak bu rüyayı gördüyseniz size güzel bir haberimiz var izin günleriniz de iş aramaya başlayın çünkü size birçok iş kapısı açılacaktır. Sizler bu iş imkânlarını doğru kullanırsanız ilerde çok iyi yerlerde olacaksınız ve bu işlerde olabildiğince fazla para kazanacaksınız. Rüyanızın en güzel tabiri budur siz bu rüyadan sonra daha dikkat liv be kendinize uyan bir iş arayınız ve bu işlerde eski kötü günleri unutup yeni işlere yoğunlaştırılmış olunuz.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın