Rüya Yorumları

Rüyada Sel Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar: Özlem Ege

Rüyalarımızla bizim aramızda doktorların dediği gibi bir bilinç laftı değil bir kader bağı vardır. Şimdiye kadar binlerce örnek görmüşsünüzdür. Rüya gördüm çıktı böyle oldu işareti gerçek oldu diye olmasından daha normal bir durum yoktur. Ünü bunlar kader bağıdır. Rüyada selin farklı alanları ve farklı bakış açıları alsada bu durumun olumsuz yönleri daha da çoktur olumlu yanı sakinlik alsada olumsuz yanı darlık bereketsizlik gibi birçok neden dire. Aslında seli ve selin gelişini evde mi? Yâda farklı alanlarını nasıl gördüğümüz bizim rüyamızın anlamıdır.

Rüyada sel görmek

 Rüyada sel görmek genel bir rüya tabiridir. Bununla birlikte bu rüyaları hangi şekilde gördüğünüz önemlidir. Eğer bir sel içinde kalmışsanız ve bu sel sizi götürüyorsa bu durum da size zor ve yıkıcı bir haber gelecektir. Bununla birlikte evinizi sel basması bir maddi zorluk işareti olarak görülmektedir. Bundan sonraki süreçte sel denize dökülüyorsa ve temiz suya dönüyorsa bu zorlukların uzun sürmeyeceği ve çabuk biteceği eğer çamurla geliyorsa bu biraz kalacağı anlamına gelir. Bizim temennimiz bu rüyadan size gelecek olumsuz durumun en az sıkıntısı olan durum olması ve sizi az etkilemesi.

Rüyada sel olduğunu görmek

Rüyada sel olduğunu görmek maalesef ki üzücü haberler doğurmakta biz size kötü haber tellalı olmak istememekte yalan söylemktesistemiyoruz bunun la birlikte bir rüya gördüyseniz ve bu rüyadan sonra evsizi bir haber bekliyorsanız bu haber olumsuz olacaktır. Maddi konu da sıkıntılı süreçlere girebilir ve bu sıkıntılı süreci atlatmak için çok çaba göstermek zorundasınız bununla birlikte rızık aşarak da dar günler si bekliyor ama bu yaşamın bir sınav olduğunu asla unutmayın bu rüyada sizler e işaretler zaten verilmiş sizin yapmanız gereken bira kemer sıkma ve maddi olarak para koruma politikası ve sabırlı bir şekilde zor günlerin geçeceğinin unutulmaması bununla birlikte unutmayın ki her inişin bir çıkmışı mutlaka vardır. Sizlerin rüyanın en doğru ve güzel tabiri budur. İnsansa rüyanız hayırlara vesile olan bir rüya olur.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın