Rüya Yorumları

Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada su görmek
Yazar: Özlem Ege

Su hayattır. Gencelten de böyledir rüyada görmek de bizler için çok önemli bir rüyadır. Su almak bizlerin her anlamda çalışarak kendi çabalarımızla kazançlar elde edeceğimize bir işarettir. Bununla birlikte rüyada su alan kişi her zaman saflıkla ve temizlikle ihsan olunmuştur. Bu rüyadan sonra bu temiz insan daha da hayırlı bir yaşam yaşayacaktır.

Rüyada su basması

Rüyada evinizi iş yeriniz su basıyorsa bu sizler için bir hayır basması olmuştur. Su hayırlı rüyalar içinde en önler de yer almaktadır. Bununla birlikte su evinize geliyorsa siz eviniz de hayırlı mutlu günler yaşayacaksınız. Eğer siz iş yeriniz de böyle bir rüya görüyorsanız bu da sizin işiniz de bereket demektir.

Rüyada su doldurmak

Rüya da su doldurmak evlilik ve evlilik hazırlığı olarak nitelendirilir bu nitelendirilmede anlam ve mana şöyledir. Kişi suyu kendi dolduruyorsa kızına dünürcü gelecek veya düğünü yakındır. Eğer anne dolduruyorsa oğlu için kız bakacak ya da oğlu ondan evlilik isteyecektir.. Sizlerde oğlunuzu kırmayacaksınız. Sizlere bu güzel haberi verdiğimiz için bizde çok mutlu oluyoruz.

Rüyada su görmek

Rüyada su görmek kişilerin daha mutlu huzurlu ve buna bağlı raht yaşam süreceği konusunda bir işarettir sizlere bu işaretlerdiyse sizlerde bu güzel hayatı kaybetmemek için elinizden gelen yapın bu da bizim dileğimizdir.

Rüyada su içmek

Rüyada su içmek sizlerin bereket ve rızıkım kendi bünyenize aldığınıza bir işaret olup bundan sonra ki hayatınız da nurla ihsan olmuş bulunuyorsunuz. Soyu rüyaların en büyüğüdür. Ve temizlik saflık anlamına gelir siz rüyada su içtiyseniz temizlik berraklık sizlere bir nimet olarak verilmiş ve bununla birlikte maddi olarak da rahata ereceğiniz günlerin yalın olduğu bunun da sizin çabanızla gerçek olacağı bu torunların en doğrusudur. Sizler de bu bolluk bereket ve güzel hayatı yaşayacak kullar olarak bu rızıkları sadece kendimize değil paylaşarak çoğaltmayı denemeli ve bu hayatta daha da bolluğa karışmalısınız. Bir veren 10 alır bunu biliriz. Bu rüyanızın en gerçekçi yorumundan sonra karar sizin olmakla birlikte istediğiniz yolu seçmekte özgürsünüz..

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın