Rüya Yorumları

Rüyada Yangın Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar: Özlem Ege

Sizde eğer rüyanızda yangın gör düyeseniz bu insanlar tarafından normal hayatta pekte iyi yorumlanmaz ama çokta kotu bir anlama gelmemektedir. Yangında duman beyazsa bu sizin için mutluluğa ve güzil haberlere işarettir ama çıkan duman siyahsa bu sizin için çok da iyi bir haber olarak yorumlanamaz. Âmâ yangının alevlerini görüreniz buda sizin için bolluk olarak yorumlanmaktır.

Rüyada yangın çıkması

Sizde eğer rüyanızda yangın çıktığını göreüyeseniz bu sizin için biraz kötü yorumlanacak diye bilirim cünuü yangın kötulaun simgesidir sizde bundan dolayı kötü olaylar yapabiliriniz ama bu yangının içinde ateş yâda bolca alev görüreniz bu sizin için iyi olarak yorumlanır. İleride mutlu bir aile kuracağınızın ve hinç üzüilmeyeceksiniz diyete yorum yapıla bilir sizde eğer rüyanızda yangın çkıtığını göreüyeseniz bu sizin için kararsızlık da ifade edile bilir diye anlatılır.

Rüyada yangın görmek

Sizde eğer rüyanızda yangın çkıtığını göreüyeseniz bu sizin için hinç iyi olarak yorumlanmaz bu sizin ileride çok büyük sıkıntılarla karşı karşıya geleceğinizin ve bu sıkıntıların uzun zaman sizin pesinizi bırakmayacağını ve sizi yoracağını hiç bir gücünüzün kalmayacağının işaretidir. Bu yüzaden o kişi biter ve huzursuzlukla baş başa kendi içinde kuruntular kurmaya başlar bu da rüyada bu şekilde yorumlanır.

Rüyada yangın görmek ve söndürmek

Rüyada yangın söneürmek iyi iş ve davranışlardır aynı zamanda hayırlı iş demektir kendisine zarar gelmeyecek en kısa zamanda hasta olan bil akrabası şifa bulacak evinde huzursuzluk olanlar evlerine huzur dolacak ve zaman ilerledikçe aynı şekilde mutluluğa kavuşacaklar çocuğu olmayanların çocuğu olacak ve evlerine neşe dolacak her bir taraftan cıvıl cıvıl sesler gelecek hiçç kimseye kötü davranmayıp herekse iyilik yapacaklar ve daha büyük hayırlara vesile olacaktır.

Rüyada yangından kaçmak

Rüyada yangından kaçmak bir sürü zorluk yaşayıp ama bu zorluklara karsı direnmek ve içinde kurduğu kcuecük bir ümidi bile yitirmemektedir. Ve bu sayede her yerde isminin yayılması ve en kısa zamanda büyük bir şöahrete kavuşacaktırçinde biriken sıkıntılar yok olacak ve istediği başarıya ulaşacak bu başarı sayesinde bir sürü mal ve mülak yığacaktır böyelce istediği mutluluğa ulaşacaktır.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Rüyada Mezar Görmek Ne Anlama Gelir?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın