Rüya Yorumları

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir

Yazar: Özlem Ege

Eğer birün sizde rüyanızda yılan balığı görüreniz bilinki bu sizin için iyi ama karşı taraf için kötü yorumlanır kişinin sizi kıskandığını işaret eder. Ve size karşı herkesin bir düşamanlık beslediğini belirtir. Ama sizin bu olayları kolay bir şekilde atlatacağınızı ve hiç yorulmadan bu işin içinden kolayca sıyrılacağınızı belirtir. Mesela bir gün yılan balığı görüreniz bu sizin peşinizde bir bela dolanacağını yorumlar.

Rüyada yılan beslemek

Her insan tarafından sevilip saygı duyulunca buda sizden yana insanlara karşı üstünlük sağlamaktır. Size kin tutan kişilerin etkisiz hale getirileceğinin kanıtıdır kişi kendini koruyabildiği düşünülürama bazı yerlerde zorlandığı ortaya atılır. Eğer ileride bir gün sizde rüyanızda yılan beslediğinizi görüreniz bilinki bu sizin insanlara karsı yükesildiğinizi ifade eder. Bu da sizin büyük bir şöhrete kavuştuğunuzun göstergesidir.

Rüyada yılan görmek öldürmek

Rüyada yılan görüp öldürmek rüya yorumcularına göre pekte iyi yorumlanmaz. Âmâ bazı yerlerinde iyi yöileride vardır. Kişinin can sıkıntısı ve başkalarının o kişiye karşı olan hırsı ve kin güdem amacının olduğunu yorumlar. Ama bu kişi bu sıkıntıyı bu kadar kolayca atlatamaz biraz zaman geçtikten sonra bu sıkıntıların hepsini atlatacağını idda eder.

Bir gün sizde rüyanızda yılan görüp te öldürürseniz arkanızda size karşı duran bir sürü düsmanınız olacağının habercisidir. Bu yüzden bu rüya insanlara karşılık olarak pek te iyi yorumlanmaz.

Rüyada yılan ısırması

Rüyada yalan ısırması genel anlamıyla hayra yorumlanmaktadır ama bunun yanı sıra kötü yanlarımda bulunmaktadır mesela sizlere öörnek vermek gerekirse rüyada yılan sokması buyük ise bu size en kısa zamanda haram bir işe bulaşacağınızı ifade eder.

Eğer rüyada yılan sokması küçük ise bir süre üzülebilirsiniz. Mesela rüyanızda bir değilde bir sürü yılanın soktuğunu görmek o kişi için önemli bir işarettir. Bir sürü yılanın ortasında kaldığınızı görürseniz bu sizin bir belaya bulaşacağınızı ve bu belanın ömür boyu süreceğini belirtir.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise doğru yerde olduğunuzu bildirmek isteriz.

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın