Tarot Falı

Soytarı Tarot Kartı Anlamı Nedir?

Yazar: Özlem Ege

Yeni deneyimler kazanacağınız yeni bir iş alanına girmeyi düşünüyorsanız eğer bilin ki karşınıza Soytarı kartı çıkmıştır. İşte, Soytarı Tarot Kartı Anlamı Nedir? sorunuzun cevabı.

Soytarı Tarot Kartı Anlamı Nedir?

Soytarı tarot kartı, yeni deneyimler kazanılacağı, yeni bir işe girmenize işaret eder. Öğrenme isteğiniz çok çok yüksek. Güven ve başarı ile ilgili görüşlerinizi gözden geçirmelisiniz. Yaşamda karşınıza çıkacak olan yenilikler sizi şaşırtabilir. Yeniliklere ön yargılı olarak yaklaşmanıza hiç gerek yok. Karşı karşıya geldiğiniz yenilikler karşısında şaşkınlığınızı ve merakınızı gizlemeyin. Açık olmakta fayda var. Çekinmeden isteklerinizi dile getirin. İç güdülerinize kulak verin. Çok bilmişlik taslamayın. Olduğunuz gibi gözükmek size artı puanlar kazandırabilir.

Eğer seçtiğiniz kart da soytarı kartıysa, bu kart size hayatın yeni bir aşamasına planlı bir geçişi temsil edecektir. Planlı bir şekilde yapacağınız atılımlarla hayatınızı değiştirebilirsiniz. Bu kart her şeyden önce iç güdüleri izlememe anlamına gelecektir. Korkularınız ve planlarınızdan dolayı başkalarının gerçekçi öğütleri üzerinde durmaktan çok önemli bir anda şansınızı kaybedebilirsiniz. Bundan ötürü içinizdeki sesi dinlemeniz gerekiyor. İçimizdeki kişiliğin ne yapacağımızı en iyi anlatacak şey olduğunu hatırlatacaktır.

Yapmayı istediğiniz şeyler için harekete geçin. Önemli gelişmeler ve fırsatlar yaşayabilirsiniz. İlgilendiğiniz her alanda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Düşüncesizlik, çılgınlık, çılgın planlar, aşırı ihtiyatın zıttı gibi. Buna rağmen yaşadığınız olaylar, zayıflıktan ve içten hareket edememekten doğacaktır. Düşünceniz insanlar çevrenizde her daim var. Bu kişilerden ötürü her daim canınız sıkılsa da herşey kısa süre içerisinde geçecek.

Tarot falı yorumu için Falbahçem’in ünlü yorumcularına canlı fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın